Trwa ładowanie...

"Diabelski młyn ruszył". Gabinet prezesa odwiedza m.in. ancymon z Platformy

Przedpremierowo zdradzamy, co wydarzy się w 13. odcinku "Ucha prezesa". Nie od dziś wiadomo, że prezes potrafi wznieść się między podziałami i walczyć w imię wyższego dobra. W tym odcinku dowiemy się, że cel jest jeden – obalić Donalda. W gabinecie spotykają się przedstawiciele wszystkich ugrupowań politycznych. Co z tego wyniknie? Przekonajcie się sami.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Ucho prezesa"
"Ucho prezesa"Źródło: ShowMax
d4krjc5

Do gabinetu prezesa trafiają przedstawiciele opozycji. Kto jest przeciwko komu? Trudno się połapać. Jedno jest pewne: "Diabelski młyn ruszył". Wszystkim przyświeca jednak wspólny cel - czas zmontować kolejny kryzys i zdyskredytować Tuska.

Pierwszy do gabinetu wchodzi Schetyna (Tomasz Sapryk).
- Jak mu się ta Bruksela skończy, to przyjedzie i przewróci tego naszego prezydenta jednym palcem. A potem już domino poleci - mówi polityk.

Aby nie dopuścić do powrotu Donalda, przewodniczący Platformy Obywatelskiej chce iść na układ z prezesem: - Ja trochę panu zrobię dobrze. I pan mnie też trochę zrobi... dobrze. Grzegorz proponuje także, że zastąpi Ryszarda i to on pomoże frankowiczom, udowadniając tym samym, że świetnie sobie radzi bez pomocy Donalda.

   ShowMax
Źródło: ShowMax

Prezes i przewodniczący wyśmiewają "nowocześnie skutecznego" i jego wypowiedź dotyczącą święta sześciu króli. Ożywioną dyskusję przerywa pojawienie się Petru (Lesław Żurek), którego niemal od progu Schetyna nazywa seksturystą.

d4krjc5

Kolejnym gościem jest lider PSL. Korzysta on z okazji i rozmawia z prezydentem na temat zmiany godła. Proponuje, aby orzeł został przedstawiony ze snopkiem w szponie. W gabinecie zjawia się także przeklinający Paweł Kukiz (Wojciech Mecwaldowski), a tuż po nim poseł Liroy. Ten ostatni wręcza prezydentowi śmieszny, leczniczy papierosek. Zacne grono partyjnych przywódców dopełnia Joanna Schmidt (w tej roli Paulina Holtz) planująca kolejną, zagraniczną wycieczkę.

   ShowMax
Źródło: ShowMax

Sytuacja wymyka się spod kontroli i wszyscy zaczynają się kłócić.

   ShowMax
Źródło: ShowMax

Zadowolony prezes komentuje, iż dom wariatów jest w komplecie i udaje się do sypialni.

   ShowMax
Źródło: ShowMax

ZOBACZCIE ZWIASTUN:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4krjc5

Podziel się opinią

Share
d4krjc5
d4krjc5