Trwa ładowanie...
d3xop4k

Ty Pennington: gwiazdor programu "Dom nie do poznania" zmienił się nie do poznania

Ty Pennington dał się poznać jako pełen energii i świetnych pomysłów specjalista od przebudowy domów. Jak wygląda i czym się zajmuje 20 lat po pierwszym występie przed kamerą?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ty Pennington zasłynął jako gwiazdor programów o remontach i przebudowach domów
Ty Pennington zasłynął jako gwiazdor programów o remontach i przebudowach domów (Materiały prasowe)
d3xop4k

Polscy widzowie znają go z programów "Domy: Ekstremalne metamorfozy" czy "Dom nie do poznania", ale na tym nie kończy się jego dorobek. Początki Penningtona w telewizji są związane z serią reality show "Trading Spaces", w której dwie drużyny sąsiadów rywalizowały dekorując wnętrza domów przeciwników. Program był emitowany w latach 2000-2008 i powrócił na antenę w zeszłym roku razem z Penningtonem w roli projektanta/stolarza.

Pennington, który w tym roku skończy 55 lat, interesował się stolarstwem od dziecka. Przez wiele lat uczył się tego fachu, ale na ostatnim roku studiów wpadł w oko łowcy talentów z agencji modeli. Zanim trafił do "Trading Spaces" i innych programów o remontach i przebudowach, miał już na swoim koncie kampanie reklamowe dla wielkich marek typu Sprite, Levi's czy Bayer.

Getty Images

Zobacz także: Susan Boyle z brytyjskiego "Mam Talent". Zobaczcie, jak dziś wygląda

d3xop4k

Nie wiązał jednak swojej przyszłości z modelingiem. Bardziej interesowało go stolarstwo, projektowanie i grafika. Swoje talenty wykorzystał m.in. na planie oscarowego "Zostawić Las Vegas" (1995 r.), gdzie pracował przy projektowaniu scenografii.

Ty Pennington od lat wykorzystuje swoją rozpoznawalność do zwracania uwagi na problem ADHD u dorosłych. Sam również cierpi na to zaburzenie. Co ciekawe, choć jego mama była szkolnym psychologiem, źródło nadpobudliwości zostało u niego zdiagnozowane dopiero w wieku 17 lat.

Zobacz także: "Świat według Kiepskich". Paździoch niczym Marlon Brando. Zdjęcia z młodości Ryszarda Kotysa zaskakują

Po wznowieniu "Trading Space" Pennington wrócił do swojej dawnej roli. Jednocześnie angażuje się w mnóstwo innych projektów. Jeździ na spotkania z fanami, promuje swoje książki itp. O wszystkim informuje w mediach społecznościowych, gdzie można także znaleźć jego aktualne zdjęcia.

d3xop4k

Podziel się opinią

Share

d3xop4k

d3xop4k