Trwa ładowanie...
d2uft4r

Susan Boyle z brytyjskiego "Mam Talent". Zobaczcie, jak dziś wygląda

Susan Boyle dekadę temu wzięła udział w brytyjskiej edycji "Mam talent". To był początek jej wielkiej kariery. Dziś o szkockiej piosenkarce jest zdecydowanie ciszej. Zobaczcie, jak wygląda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Susan Boyle w brytyjskim "Mam talent"
Susan Boyle w brytyjskim "Mam talent" (Youtube.com, Fot: YouTube)
d2uft4r

Susan Boyle 10 lat temu była na ustach wszystkich. W brytyjskim "Mam talent" wykonała musicalową piosenkę "I Dreamed A Dream" i wszyscy w jednym momencie oniemieli. Choć początkowo widownia śmiała się z 48-letniej uczestniczki.

- To bez wątpienia największa niespodzianka, jaka spotkała mnie przez lata bycia w tym programie - powiedział Piers Morgan. Wykonanie tego utworu do dziś zostało w pamięci widzów. Ostatecznie zajęła drugie miejsce , a udział w tym programie był początkiem intensywnej kariery.

W 2012 r. zdiagnozowano u szkockiej piosenkarki zespół Aspergera. Po latach przyznaje, że diagnoza była wielką zmianą w życiu i jednocześnie ulgą. - Przez lata myślałem, że dolega mi coś bardzo poważnego - zdradziła w wywiadzie. Wcześniej mówiono o uszkodzeniu mózgu.

58-letnia Boyle ma ważną wiadomość dla innych. - Każdy ma jakąś wadę. Ale nie powinieneś się tego wstydzić. To coś, o czym mówisz głośno w nadziei, że pomożesz innym. Lubię czuć, że jestem głosem dla ludzi, którzy byli słabsi - wyjawiła.

Choć sława okazała się dla niej trudna do udźwignięcia, Susan oznajmiła, że zamierza wrócić do koncertowania w Wielkiej Brytanii. To z pewnością wielka radość dla fanów piosenkarki.

East News

Przypomnijmy, że wideo z "Mam talent", które od 10 lat jest opublikowane na YouTube zebrało ponad 200 milionów odtworzeń i lawinę komentarzy. Pokazuje to tym samym, jak wielkim zjawiskiem na scenie jest właśnie Susan Boyle.

d2uft4r

Podziel się opinią

Share

d2uft4r

d2uft4r