Trwa ładowanie...

Madox przeszedł metamorfozę. Porzucił dawny styl

Wziął udział w "Mam talent" i dzięki temu zyskał rozgłos. 10 lat po talent show wygląda zupełnie inaczej. Zobaczcie najnowsze zdjęcia Madoksa.

Share
Madox przeszedł metamorfozę. Porzucił dawny styl
Źródło: East News, Fot: East News
d3jebx6

Programy telewizyjne typu "Mam talent" są trampoliną do świata show-biznesu dla wielu początkujących artystów. Doskonałym przykładem jest Madox, czyli Marcin Majewski. Wokalista wywołał nie lada zamieszanie i na stałe zapisał się w pamięci widzów. Choć wcale nie dotarł do finałowych rozgrywek. Drugą edycję wygrał wówczas Marcin Wyrostek, który grał na akordeonie.

ZOBACZ TAKZE: Madox w sesji zdjęciowej Ani Szubert

Rozgłos po części wykorzystał. Wciąż koncertuje, tworzy piosenki i pojawia się na ściankach. Aktualnie jest też w składzie jury nowego formatu Polsatu "All Together Now", którego przewodniczącą została Beata Kozidrak. Już niebawem startuje druga edycja show!

Jak się okazuje, artysta przeszedł metamorfozę. I to nie pierwszy raz. Większość kojarzy go jako chłopaka z długimi włosami. Nie da się zapomnieć również jego oryginalnych stylizacji. Dziś ma krótkie włosy i ubiera się zupełnie inaczej. Najwyraźniej porzucił androgyniczny styl. Dacie wiarę, że to ta sama osoba?

Na niektórych zdjęciach trudno poznać chłopaka, który karierę zawdzięcza "Mam talent".

d3jebx6

Podziel się opinią

Share
d3jebx6
d3jebx6