WP

Madox przeszedł metamorfozę. Porzucił dawny styl

Wziął udział w "Mam talent" i dzięki temu zyskał rozgłos. 10 lat po talent show wygląda zupełnie inaczej. Zobaczcie najnowsze zdjęcia Madoksa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Co za zmiana
Co za zmiana (East News, Fot: East News)
WP

Programy telewizyjne typu "Mam talent" są trampoliną do świata show-biznesu dla wielu początkujących artystów. Doskonałym przykładem jest Madox, czyli Marcin Majewski. Wokalista wywołał nie lada zamieszanie i na stałe zapisał się w pamięci widzów. Choć wcale nie dotarł do finałowych rozgrywek. Drugą edycję wygrał wówczas Marcin Wyrostek, który grał na akordeonie.

ZOBACZ TAKZE: Madox w sesji zdjęciowej Ani Szubert

WP

Rozgłos po części wykorzystał. Wciąż koncertuje, tworzy piosenki i pojawia się na ściankach. Aktualnie jest też w składzie jury nowego formatu Polsatu "All Together Now", którego przewodniczącą została Beata Kozidrak. Już niebawem startuje druga edycja show!

Jak się okazuje, artysta przeszedł metamorfozę. I to nie pierwszy raz. Większość kojarzy go jako chłopaka z długimi włosami. Nie da się zapomnieć również jego oryginalnych stylizacji. Dziś ma krótkie włosy i ubiera się zupełnie inaczej. Najwyraźniej porzucił androgyniczny styl. Dacie wiarę, że to ta sama osoba?

WP

Na niektórych zdjęciach trudno poznać chłopaka, który karierę zawdzięcza "Mam talent".

Poznajecie?

  

WP
Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP