Qaqwqwrqw

Madox przeszedł metamorfozę. Porzucił dawny styl

Wziął udział w "Mam talent" i dzięki temu zyskał rozgłos. 10 lat po talent show wygląda zupełnie inaczej. Zobaczcie najnowsze zdjęcia Madoksa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Co za zmiana
Co za zmiana (East News, Fot: East News)
Qaqwqwrqw

Programy telewizyjne typu "Mam talent" są trampoliną do świata show-biznesu dla wielu początkujących artystów. Doskonałym przykładem jest Madox, czyli Marcin Majewski. Wokalista wywołał nie lada zamieszanie i na stałe zapisał się w pamięci widzów. Choć wcale nie dotarł do finałowych rozgrywek. Drugą edycję wygrał wówczas Marcin Wyrostek, który grał na akordeonie.

ZOBACZ TAKZE: Madox w sesji zdjęciowej Ani Szubert

Qaqwqwrqw

Rozgłos po części wykorzystał. Wciąż koncertuje, tworzy piosenki i pojawia się na ściankach. Aktualnie jest też w składzie jury nowego formatu Polsatu "All Together Now", którego przewodniczącą została Beata Kozidrak. Już niebawem startuje druga edycja show!

Jak się okazuje, artysta przeszedł metamorfozę. I to nie pierwszy raz. Większość kojarzy go jako chłopaka z długimi włosami. Nie da się zapomnieć również jego oryginalnych stylizacji. Dziś ma krótkie włosy i ubiera się zupełnie inaczej. Najwyraźniej porzucił androgyniczny styl. Dacie wiarę, że to ta sama osoba?

Qaqwqwrqw

Na niektórych zdjęciach trudno poznać chłopaka, który karierę zawdzięcza "Mam talent".

Poznajecie?

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw