Trwa ładowanie...
d4a91sf

Madox powraca. Nie przypomina siebie z "Mam Talent"

Od samego początku swoją urodą budził sporo emocji . Od show TVN minęło 9 lat, a artysta wraca z nowymi piosenki. Odmieniony.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Zyskał popularność dzięki udziałowi w "Mam Talent"
Zyskał popularność dzięki udziałowi w "Mam Talent" (ons.pl, Fot: ons.pl)
d4a91sf

Od jego udziału w "Mam Talent" minęło już 9 lat. Wychowany we Francji Madox na castingu oczarował jurorów wykonaniem piosenki Lady Gagi "Paparazzi". Wróżono mu ogromny sukces. W programie dotrwał jedynie do półfinałów, a po zakończeniu programu nie zrobił zawrotnej kariery.

Gdy pojawił się w jednym z najpopularniejszych show TVN miał długie włosy, zauważalny makijaż i oryginalny styl ubierania się. Przez swoją androgyniczną urodę był na ustach wszystkich i budził skrajne emocje. Od zachwytu, aż po niezrozumienie. Zaraz po "Mam Talent" udzielił wywiadu, w którym odniósł się do hejtu.

- Nie czytam opinii na swój temat, gdyż jest to najlepszy sposób na zachowanie zdrowego rozsądku i nie pogubienie się we własnym umyśle. A poza tym: 'nieważne jak mówią, ważne by mówili'" - oznajmił kilka lat temu w rozmowie z "Plotkiem".

Być może cisza w karierze Marcina Majewskiego (bo tak się nazywa) zostanie przerwana. Nowa piosenka "One More Shot" została hymnem konkursu Mr Gay Europe 2018. Kiedy Madox zapytał internautów, jak podoba im się nowy singiel, ci zareagowali pozytywnie.

d4a91sf

"Mistrzostwo. Od rana słucham nieprzerwanie", "Oglądałem i słuchałem już tyle razy, że masakra, jesteś mistrz" - czytamy pod opublikowanym zdjęciem.

- Otworzyły się pewne możliwości, pojawiły się nowe plany. Naprawdę to co układałem sobie przez ostatnie lata może zmienić się o 180 stopni. Taka mała rewolucja. Trudno mi mówić o najbliższych planach - opowiadał w wywiadzie z Onetem. Wszystko za sprawą nowego singla "Qrva".

W wyglądzie piosenkarza widoczne są zmiany. Ma krótsze i ciemniejsze włosy. Zniknął też rzucający się w oczy makijaż. Chłopak zupełnie nie przypomina siebie z czasów udziału w "Mam Talent".

d4a91sf

Poznalibyście Madoksa?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4a91sf

Podziel się opinią

Share
d4a91sf
d4a91sf