Trwa ładowanie...
d4gma7i

"Świat według Kiepskich". Paździoch niczym Marlon Brando. Zdjęcia z młodości Ryszarda Kotysa zaskakują

Ryszarda Kotysa, czyli Mariana Paździocha ze "Świata według Kiepskich" pokochały miliony. Jednak aktor nie zawsze był zgryźliwym sąsiadem Ferdka Kiepskiego. 30-letni Kotys to prawdziwy amant, przekonajcie się sami!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryszard Kotys ze "Świata według Kiepskich" na zdjęciach za młodu wygląda jak Marlon Brando.
Ryszard Kotys ze "Świata według Kiepskich" na zdjęciach za młodu wygląda jak Marlon Brando. (East News)
d4gma7i

Ryszard Kotys to aktor, który na dużym ekranie występuje od ponad 50 lat. Widzieliśmy go w takich hitach polskiego kina jak "Rękopis znaleziony w Saragossie" czy "Sami swoi". Jednak największą popularność Kotysowi przyniosła rola w polsatowskim serialu "Świat według Kiepskich", gdzie pojawia się u boku Andrzeja Grabowskiego. Aktor, mimo swojego wieku, jest nadal aktywny zawodowo. Niestety, w tym roku do mediów doszła niepokojąca wiadomość o pogarszającym się stanie zdrowia Ryszarda Kotysa. 87-letni artysta musiał na chwilę przerwać zdjęcia do "Świata według Kiepskich", na szczęście szybko powrócił na plan.

Kotys jest najlepiej znany z roli Paździocha w "Świecie według Kiepskich", więc naprawdę trudno uwierzyć, że aktor, który tak dobrze gra zgryźliwego tetryka, za młodu był łamaczem kobiecych serc. W 1964 roku yszard Kotys wystąpił w filmie obyczajowym Sylwestra Chęcińskiego "Agnieszka 46". Na zdjęciach artysta jest nie do poznania!

East News

Aktor miał wtedy 32 lata i nie można odmówić mu urody. Mężczyzna uwodzi spojrzeniem, a jego młodzieńczy wdzięk przywodzi na myśl gwiazdę amerykańskiego kina Marlona Brando. Dodatkowego uroku Ryszardowi Kotysowi dodaje dołeczek w brodzie.

Podoba wam się młody Ryszard Kotys?

d4gma7i

Podziel się opinią

Share

d4gma7i

d4gma7i