Trwa ładowanie...

"Świat według Kiepskich". Paździoch niczym Marlon Brando. Zdjęcia z młodości Ryszarda Kotysa zaskakują

Ryszarda Kotysa, czyli Mariana Paździocha ze "Świata według Kiepskich" pokochały miliony. Jednak aktor nie zawsze był zgryźliwym sąsiadem Ferdka Kiepskiego. 30-letni Kotys to prawdziwy amant, przekonajcie się sami!

Share
"Świat według Kiepskich". Paździoch niczym Marlon Brando. Zdjęcia z młodości Ryszarda Kotysa zaskakująŹródło: East News
d1maj4w

Ryszard Kotys to aktor, który na dużym ekranie występuje od ponad 50 lat. Widzieliśmy go w takich hitach polskiego kina jak "Rękopis znaleziony w Saragossie" czy "Sami swoi". Jednak największą popularność Kotysowi przyniosła rola w polsatowskim serialu "Świat według Kiepskich", gdzie pojawia się u boku Andrzeja Grabowskiego. Aktor, mimo swojego wieku, jest nadal aktywny zawodowo. Niestety, w tym roku do mediów doszła niepokojąca wiadomość o pogarszającym się stanie zdrowia Ryszarda Kotysa. 87-letni artysta musiał na chwilę przerwać zdjęcia do "Świata według Kiepskich", na szczęście szybko powrócił na plan.

Kotys jest najlepiej znany z roli Paździocha w "Świecie według Kiepskich", więc naprawdę trudno uwierzyć, że aktor, który tak dobrze gra zgryźliwego tetryka, za młodu był łamaczem kobiecych serc. W 1964 roku yszard Kotys wystąpił w filmie obyczajowym Sylwestra Chęcińskiego "Agnieszka 46". Na zdjęciach artysta jest nie do poznania!

East News
Źródło: East News

Aktor miał wtedy 32 lata i nie można odmówić mu urody. Mężczyzna uwodzi spojrzeniem, a jego młodzieńczy wdzięk przywodzi na myśl gwiazdę amerykańskiego kina Marlona Brando. Dodatkowego uroku Ryszardowi Kotysowi dodaje dołeczek w brodzie.

Podoba wam się młody Ryszard Kotys?

d1maj4w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1maj4w
d1maj4w