Trwa ładowanie...

"Twoja twarz brzmi znajomo". Kim jest Kazimierz Mazur?

W telewizyjnym show "Twoja twarz brzmi znajomo" było naprawdę gorąco! 7. odcinek wygrał Kazimierz Mazur, wcielając się w Janusza Gniatkowskiego. Kim jest uczestnik programu "Twoja twarz brzmi znajomo"?

"Twoja twarz brzmi znajomo". Kim jest Kazimierz Mazur?Źródło: ons, fot: ons
d1z8gon
d1z8gon

Siódmy odcinek show "Twoja twarz brzmi znajomo" zdominowały latynoskie rytmy. Świetnie poradziła sobie Elżbieta Romanowska jako Caro Emerald, Marta Wiejak jako Camila Cabello oraz Antek Smykiewicz jako lider Gipsy Kings.

Dzięki punktom uczestników odcinek wygrał jednak Kazimierz Mazur. Wcielił się w polskiego wokalistę Janusza Gniatkowskiego. Wykonał jego największy przebój "Kuba wyspa jak wulkan gorąca". Fani zgodnie przyznali, że Kazik Mazur już dawno zasłużył na zwycięstwo. Najlepiej poradził sobie jako Piotr Szczepanik.

Kim jest Kazimierz Mazur?

Kazimierz Mazur to aktor filmowy i teatralny. Widzom najlepiej dał się poznać jako Kamil Hoffer. Kazimierz Mazur w serialu "Na wspólnej" gra od początku, czyli już od 2003 roku. Po raz pierwszy na ekranie pojawił się w "Pornografii" (2003) wyreżyserowanej przez Jana Jakuba Kolskiego. Poza tym wystąpił w takich filmach jak: "Popiełuszko. Wolność jest w nas" (2009), "1920. Wojna i miłość" (2010) czy "Yuma" (2012).

d1z8gon

Kazimierz Mazur był uczestnikiem "Tańca z gwiazdami". Obecnie wciela się w różnych artystów w programie "Twoja twarz brzmi" znajomo, udawadniając, że naprawdę potrafi śpiewać!

d1z8gon
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z8gon