ycipk-adzij8

"Twoja twarz brzmi znajomo". Antek Smykiewicz znów wygra odcinek?

"Twoja twarz brzmi znajomo" to program rozrywkowy, w którym gwiazdy odtwarzają popularne utwory muzyczne. 5. odcinek wygrał Antek Smykiewicz. Czy zachwyci również jako wokalista zespołu Gipsy Kings w 7. odcinku?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Antek Smykiewicz w "Twoja twarz brzmi znajomo" radzi sobie coraz lepiej
Antek Smykiewicz w "Twoja twarz brzmi znajomo" radzi sobie coraz lepiej (ons, Fot: ons)
ycipk-adzij8

W 5 odcinku telewizyjnego show "Twoja twarz brzmi znajomo" Antek Smykiewicz jako Rag’n’Bone zachwycił jurorów i kolegów, którzy uznali, że był najlepszy. Jego wykonanie piosenki "Skin" było naprawdę niewiarygodne. W 6. odcinku triumfowała Iga Krefft. A jak sytuacja będzie wyglądała w 7 odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Sobotnie show poświęcone jest muzyce latynoskiej. Antek Smykiewicz wylosował zespół Gipsy Kings, który na swoim koncie ma takie hity jak: "Bamboleo", "Volare" czy "Baila me". Ten ostatni utwór wykona właśnie Antek Smykiewicz. Muzyk przyznał, że boi się zderzenia z liderem Gipsy Kings, który ma o wiele dojrzalszy, zachrypnięty głos. Czy Antek ma się faktycznie czego obawiać?

W ogólnym rankingu zajmuje 5 miejsce, mając na koncie 143 punkty. Liderką "Twoja twarz brzmi znajomo" jest aktorka Elżbieta Romanowska, która zdobyła jak do tej pory 173 punkty.

ycipk-adzij8

ycipk-adzij8
ycipk-adzij8
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-adzij8