ycipk-adzij8

"Twoja twarz brzmi znajomo". Antek Smykiewicz: Kim jest?

Antek Smykiewicz to uczestnik programu "Twoja twarz brzmi znajomo", który co tydzień zachwyca jury swoimi fenomenalnymi występami. Sprawdź, kim jest Antek Smykiewicz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kim jest Antek Smykiewicz, uczestnik programu "Twoja twarz brzmi znajomo"?
Kim jest Antek Smykiewicz, uczestnik programu "Twoja twarz brzmi znajomo"? (ONS.pl)
ycipk-adzij8

Antek Smykiewicz to uczestnik 11. edycji programu rozrywkowego "Twoja twarz brzmi znajomo". Wokalista wcielił się już m.in. w Chada Kroegera z zespołu Nickelback, Sławomira Świerzyńskiego z Bayer Full czy w Rag’n’Bone Mana. Skąd pochodzi, co robi na co dzień i kim jest Antek Smykiewicz?

Antek Smykiewicz urodził się w 1987 roku w Warszawie. Pochodzi z wielodzietnej rodziny i ma dziewięcioro rodzeństwa. Zamiłowanie do muzyki Antek Smykiewicz odziedziczył po mamie, która za młodu śpiewała w Operetce Warszawskiej. W roku 2010 Smykiewicz został wokalistą w zespole Ściana Wschodnia. Muzyk jest laureatem licznych festiwalowych nagród. Antek Smykiewicz wygrał III Karaoke MAXXX Festiwal w Opolu. Mężczyzna brał też udział w programie The Voice of Poland oraz Must Be the Music. Tylko Muzyka.

ycipk-adzij8

W roku 2016 Antek Smykiewicz wydał swój debiutancki album o tytule "Nasz film". Największym hitem Smykiewicza jest utwór "Pomimo burz".

Żoną Antka Smykiewicza jest Justyna Kapciak. Mężczyzna często pozuje ze swoją wybranką do zdjęć, które umieszcza na instagramowym profilu.

ycipk-adzij8

Występy Antka Smykiewicza w "Twoja twarz brzmi znajomo" są fenomenalne. Wokalista co tydzień zbiera wiele pochwał od jury. Ostatnio Smykieiwcz otrzymał nawet owację na stojąco. Sprawdź, który juror musiał wstać, aby pogratulowć Antkowi:

ycipk-adzij8
ycipk-adzij8
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-adzij8