Trwa ładowanie...
d3qujy3

"Twoja twarz brzmi znajomo": widzowie zachwyceni występem Romanowskiej. "Najlepsze wykonanie Nosowskiej"

Ela Romanowska w "Twoja twarz brzmi znajomo" brawurowo wcieliła się w rolę Katarzyny Nosowskiej. Emocjonalny występ urzekł widzów show Polsatu. Internauci nie szczędzą słów uznania pod adresem aktorki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ela Romanowska jako Kasia Nosowska w piątym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo"
Ela Romanowska jako Kasia Nosowska w piątym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" (Materiały prasowe)
d3qujy3

Ela Romanowska z odcinka na odcinek wyrasta na faworytkę "Twoja twarz brzmi znajomo". Nie ma się czemu dziwić, aktorka każdym swoim występem pokazuje, że ma nieprzeciętny talent wokalny. Trzeba też przyznać, że ma szczęście do losowania znakomitych wokalistek. Przypomnijmy, że zdążyła już dać popis swojego talentu, występując jako Wioletta Villas czy Ewa Farna. Nie spoczywa jednak na laurach i podejmuje kolejne wyzwania. W ostatnim odcinku wcieliła się w Katarzynę Nosowską. Gdy tylko wyszła na scenę, od razu w oczy rzuciła się udana charakteryzacja i duże podobieństwo do wokalistki.

Zobacz także: "Twoja twarz brzmi znajomo": Antek Smykiewicz wygrał odcinek. Dał rewelacyjny występ

Romanowska zachwyciła tym razem nie tylko wyglądem. Gdy zaczęła śpiewać "Moja i twoja nadzieja", już od pierwszych dźwięków było słychać, że udało się jej odtworzyć barwę głosu i zbliżyć do sposobu śpiewania Kasi Nosowskiej. Co więcej, udało się jej nawet odtworzyć charakterystyczną chrypę, która jest znakiem rozpoznawczym wokalistki Hey.

Ela Romanowska świetnie wczuła się w rolę, dając emocjonalny występ. I tak jak często bliska łez Nosowska ujmuje fanów podczas koncertów, tak Romanowska porwała publiczność "Twoja twarz brzmi znajomo".

d3qujy3

– Jesteś naprawdę piękną, zdolną, mądrą dziewczyną (…). Ta moc, która była w tej piosence, Kaśka, która to śpiewała, coś niebywałego… Oszukać tego się nie da. Tobie się udało powtórzyć tę aurę – chwalił aktorkę Paweł Królikowski.

Zobacz także: Twoja twarz brzmi znajomo: Romanowska jako Violetta Villas rzuciła jury na kolana

Aktorka została nagrodzona gromkimi brawami. Pod wrażeniem była jednak nie tylko publiczność zgromadzona w studiu. Widzowie szybko zaczęli komentować występ aktorki w mediach społecznościowych, nie szczędząc jej komplementów.

"Genialna, sztos", "niesamowite, piękne", "wzruszyłem się", "Ela stanęła na wysokości zadania", " najlepsze wykonanie Nosowskiej ze wszystkich edycji", piszą fani. Najczęściej w komentarzach w mediach społecznościowych można przeczytać "miałam ciarki jak słuchałam Eli". Znaleźli się też internauci, którzy stwierdzili, że mimo wszystko podczas występu wciąż bardziej było słychać głos Eli niż Kasi. Trzeba jednak przyznać, że to był naprawdę imponujący występ.

d3qujy3

A jak wam się podobało? Oglądaliście ten odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo"?

d3qujy3

Podziel się opinią

Share

d3qujy3

d3qujy3