Trwa ładowanie...

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kazik Mazur jako Paweł Kukiz zachwyca. Czy wygra kolejny odcinek programu?

Wygrana Kazika Mazura w 7. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rozbudziła apetyt aktora. W tym tygodniu artysta wcieli się w Pawła Kukiza. Czy ma szanse na wygranie kolejnego odcinka programu?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kazik Mazur jako Paweł Kukiz zachwyca. Czy wygra kolejny odcinek programu?Źródło: Materiały prasowe
d2r9exy
d2r9exy

Kazik Mazur to jeden z najzabawniejszych uczestników "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co tydzień swoim charakterystycznym poczuciem humoru rozśmiesza zarówno jury oraz uczestników, jak i wszystkich widzów. Tym razem zachwyci jako Paweł Kukiz.

Do tej pory Kazimierz Mazur w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wcielił się w Pawła Domagałę, Halinę Frąckowiak, Zenona Martyniuka, Louisa Armstronga oraz Piotra Szczepanika. Jednak dopiero występ w 7. odcinku programu zagwarantował aktorowi zwycięstwo. Wtedy Mazur zaprezentował fenomenalną muzyczną kreację Janusza Gniatkowskiego z "Piosenką Kubańską". Dzięki wygranej Kazik Mazur zajął 2. miejsce w rankingu, wyprzedza go tylko fenomenalna Elżbieta Romanowska.

Jednak w tym tygodniu Kazimierz może wysunąć się na prowadzenia za sprawą występu w 8. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kazik Mazur wcieli się w Pawła Kukiza, charyzmatycznego lidera zespołu Piersi i polityka. Aktor zaśpiewa utwór "Całuj mnie", czym rozgrzeje publiczność do czerwoności.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Kazimierz Mazur stanął przed nie lada zdaniem, ponieważ odtworzenie charakterystycznych ruchów scenicznych Kukiza jest niezwykle trudne. Aktor sam przyznaje, że "bardzo dużo pracował nad odtworzeniem postaci".

d2r9exy

Wszystko wskazuje na to, że o zwycięstwo w 8. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Kazik Mazur powalczy z Katarzyną Dąbrowską, która rewelacyjnie wcieliła się w Agnieszkę Chylińską.

Kto Waszym zdaniem wygra ósmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

d2r9exy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2r9exy