ycipk-2m3ylg

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Katarzyna Dąbrowska wygra dzięki Agnieszce Chylińskiej?

Katarzyna Dąbrowska, uczestniczka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", nie uchodziła do tej pory za faworytkę. Jednak w tym tygodniu może to ulec zmianie za sprawą najnowszej, fenomenalnej muzycznej kreacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Dąbrowska jako Agnieszka Chylińska w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".
Katarzyna Dąbrowska jako Agnieszka Chylińska w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". (Materiały prasowe)
ycipk-2m3ylg

W siódmym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Katarzyna Dąbrowska wcieliła się w Shakirę. Jednak jej metamorfoza nie zachwyciła jurorów, a aktorka spadła na koniec tabeli z 162 punktami. Czy Dąbrowskiej uda się odbić od dna? Wszystko wskazuje na to, że w tym tygodniu artystka ma wielkie szanse na wygraną.

Katarzyna Dąbrowska w najnowszym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wcieli się w piosenkarkę i osobowość telewizyjną Agnieszkę Chylińską. Aktorka zaśpiewa znany i lubiany hit z 2016 roku "Królowa łez".

Twórcy programu postawili przed Katarzyną Dąbrowską trudne zadanie, ponieważ styl i głos Agnieszki Chylińskiej bardzo odbiega od tego, którym dysponuje aktorka. Dąbrowska stwierdziła, że przygotowania do ósmego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" były bardzo wymagające.

ycipk-2m3ylg
Materiały prasowe
Podziel się

– To jest kobieta, którą nosi, która biega po scenie. Ma bardzo specyficzny sposób poruszania się. Troszkę „chłopczycowaty” (…) Wydaje mi się, że na nawet dla niej jest to numer bardzo wymagający (…) Czuję się po każdym wykonaniu tak jak bym przerzuciła pół tony węgla – mówi Dąbrowska.

Aktorka stwierdziła również, że najbardziej wymagającym elementem występu będzie charakterystyczny dla Chylińskiej growling.

ycipk-2m3ylg

Największym rywalem Dąbrowskiej jest Kazik Mazur, który wygrał ostatni odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z utworem Janusza Gniatkowskiego "Piosenka Kubańska". Mazur tym razem wystąpi jako Paweł Kukiz.

Kto Waszym zdaniem wygra ósmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2m3ylg

ycipk-2m3ylg
ycipk-2m3ylg