Trwa ładowanie...

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Katarzyna Dąbrowska wygra dzięki Agnieszce Chylińskiej?

Katarzyna Dąbrowska, uczestniczka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", nie uchodziła do tej pory za faworytkę. Jednak w tym tygodniu może to ulec zmianie za sprawą najnowszej, fenomenalnej muzycznej kreacji.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Katarzyna Dąbrowska wygra dzięki Agnieszce Chylińskiej?Źródło: Materiały prasowe
d4ivfsq
d4ivfsq

W siódmym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Katarzyna Dąbrowska wcieliła się w Shakirę. Jednak jej metamorfoza nie zachwyciła jurorów, a aktorka spadła na koniec tabeli z 162 punktami. Czy Dąbrowskiej uda się odbić od dna? Wszystko wskazuje na to, że w tym tygodniu artystka ma wielkie szanse na wygraną.

Katarzyna Dąbrowska w najnowszym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wcieli się w piosenkarkę i osobowość telewizyjną Agnieszkę Chylińską. Aktorka zaśpiewa znany i lubiany hit z 2016 roku "Królowa łez".

Twórcy programu postawili przed Katarzyną Dąbrowską trudne zadanie, ponieważ styl i głos Agnieszki Chylińskiej bardzo odbiega od tego, którym dysponuje aktorka. Dąbrowska stwierdziła, że przygotowania do ósmego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" były bardzo wymagające.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

– To jest kobieta, którą nosi, która biega po scenie. Ma bardzo specyficzny sposób poruszania się. Troszkę „chłopczycowaty” (…) Wydaje mi się, że na nawet dla niej jest to numer bardzo wymagający (…) Czuję się po każdym wykonaniu tak jak bym przerzuciła pół tony węgla – mówi Dąbrowska.

d4ivfsq

Aktorka stwierdziła również, że najbardziej wymagającym elementem występu będzie charakterystyczny dla Chylińskiej growling.

Największym rywalem Dąbrowskiej jest Kazik Mazur, który wygrał ostatni odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z utworem Janusza Gniatkowskiego "Piosenka Kubańska". Mazur tym razem wystąpi jako Paweł Kukiz.

Kto Waszym zdaniem wygra ósmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

d4ivfsq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ivfsq