Trwa ładowanie...
d3k9jyw

"Twoja twarz brzmi znajomo": będzie 14 edycja. Wiemy, kto wystąpi

Wkrótce startują zdjęcia do nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Po raz kolejny zobaczymy imponujące metamorfozy ośmiu gwiazd, które zawalczą o100 tys. zł na wybrany cel charytatywny. Czyje zmagania będziemy śledzić w nadchodzącej edycji?
Share
Twoja twarz brzmi znajomo
Twoja twarz brzmi znajomoŹródło: WP Pilot
d3k9jyw

W nadchodzącej, 14. wiosennej edycji show zmierzy się osiem wyjątkowych osobowości. Na scenie swoje zdolności wokalno-aktorskie zaprezentują: aktorka Tamara Arciuch, wokalistka i influencerka, Maja Hyży, aktorka Anna Maria Sieklucka, oraz piosenkarka z zespołu disco-polo Piękni i młodzi - Magda Narożna.

W programie zobaczymy także czwórkę aktorów: Lesława Żurka, Michała Meyera, Piotra Gawrona-Jedlikowskiego i Pawła Górala, który zyskał popularność dzięki napisaniu pierwszego na świecie "insta-serialu", emitowanego na Instagramie.

Zobacz wideo: "Twoja twarz brzmi znajomo": gwiazdy wspominają najtrudniejsze wyzwania

Każdego z uczestników czekają godziny spędzone na treningach wokalnych, które poprowadzi trenerka wokalna Agnieszka Hekiert. Do tego dochodzi nauka wymagających choreografii pod okiem Krzysztofa "Krisa" Adamskiego.

d3k9jyw

Na koniec poddadzą się precyzyjnej charakteryzacji, by jak najdokładniej odwzorować wylosowaną gwiazdę muzyki polskiej bądź zagranicznej. Każdy odcinek wygrywa jeden uczestnik. Nagrodą niezmiennie jest czek na 10 tysięcy złotych, który zwycięzca przeznacza na wybrany cel charytatywny.

Występujących artystów oceni znana czwórka jury: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. Program poprowadzą niezmiennie – Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3k9jyw

Podziel się opinią

Share
d3k9jyw
d3k9jyw