RozrywkaNieoczekiwana przerwa w nagraniach. Kiepska wiadomość dla Norbiego

Nieoczekiwana przerwa w nagraniach. Kiepska wiadomość dla Norbiego

Norbi musi się nastawić na przerwę w nagraniach
Norbi musi się nastawić na przerwę w nagraniach
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

05.05.2022 10:17, aktual.: 05.05.2022 12:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

TVP jak na razie nie przewiduje nagrywania premierowych odcinków kilku popularnych programów, w tym właśnie "Koła Fortuny". Stacja nie podaje na razie bezpośrednich powodów, choć wszystko wskazuje na to, że chodzi o oszczędności.

TVP już kilka lat temu zdecydowała się wzbogacić swoją ofertę programów rozrywkowych. W dużej mierze polegało to na odświeżeniu dobrze znanych formatów i przywróceniu uwielbianych przez widzów teleturniejów. W efekcie wróciło m.in. "Va Banque", czy "Koło fortuny". W tym ostatnim szczególnie odnalazł się Norbi, który początkowo był gospodarzem nowej odsłony "Jaka to melodia".

Jak się okazało, stworzył z Izabellą Krzan dobrany duet, który wzbudził sporą sympatię widzów. Program emitowany jest już od kilku sezonów, ale jak informuje "Press", nastąpił nieoczekiwany zastój w realizacji kolejnych odcinków.

Serwis podał, że TVP zakończyła nagrywanie premierowych odcinków "Va Banque", "Koła fortuny" i "Gry słów. Krzyżówki". Ostatni epizod "Va banque" nadano 29 kwietnia, "Koła Fortuny" 3 maja, a "Gry słów" 4 maja. Co ciekawe, do tej pory premierowy sezon trwał co najmniej do początku czerwca. Wtedy też następowała zwyczajowa wakacyjna przerwa w ramówce.

"Press" podaje także, że producenci programów nie kryją zaskoczenia takim obrotem spraw. Co ciekawe, z nieoficjalnych informacji wynika, że nowe, niewyemitowane dotąd odcinki mają trafić dopiero do jesiennej ramówki, co wydłuża przerwę w nagraniach jeszcze bardziej.

Przyczyną takiego stanu rzeczy mają być podobno oszczędności i cięcia kosztów w TVP. TVP nie chce na razie odnosić się do sprawy, a biuro prasowe podaje, że niebawem zostanie wystosowany odpowiedni komunikat.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także