TVP stawia na seniorów. Pokaże taneczne show z ich udziałem

Uczestnicy "Sanatorium miłości" na balu
Uczestnicy "Sanatorium miłości" na balu
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

26.08.2022 07:54, aktual.: 26.08.2022 08:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W TVP seniorzy mogą pokazać, że druga młodość faktycznie zaczyna się po 60-tce. Szukali już miłości, korzystali z uzdrowiskowych turnusów, śpiewali, a niebawem będą... tańczyć. Widzowie zaś zobaczą program, który zdaniem Kurskiego jest połączeniem "Tańca z gwiazdami" i "Sanatorium miłości".

Choć połączenie wydaje się nieco zaskakujące, TVP przystąpiła już do realizacji nowego pomysłu. Postawi seniorów przed zupełnie nowym wyzwaniem, tym razem tanecznym. Jego próbkę mieli kuracjusze w "Sanatorium miłości", gdy np. uczyli się określonej choreografii do finałowego balu turnusu.

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, tym razem będą się uczyć tańca pod okiem profesjonalnych trenerów, a oceniać ich będą jurorzy, czyli zupełnie jak w "Tańcu z gwiazdami". Na razie jednak nie wiadomo, kto będzie trenerami, kto jurorami, ani kto nowe show poprowadzi.

Pewna jest już za to przybliżona data premiery programu, który ma nosić tytuł "Shall We Dance". Chociaż zaprezentowano go poczas konferencji jesiennej ramówki, na ekrany trafi najwcześniej na początku przyszłego roku, czyli w ramówce wiosennej. Powód decyzji jest prozaiczny. - Nie zmieścił się jesienią w ramówce z powodu mundialu - stwierdził Jacek Kurski.

Co ciekawe, to kolejny taneczny format, który TVP wprowadza do swojej oferty. W przeszłości stacja mocno stawiała na własny program z celebrytami, "Dance Dance Dance", obecnie prym wiedzie talent show dla najmłodszych "You Can Dance. Nowa Generacja", którego niebawem zostanie wyemitowany drugi sezon. Jak widać, niedługo przyjdzie pora na seniorów na parkiecie. Jesteście ciekawi tego programu?

Uczestnicy "Sanatorium miłości" na balu
Uczestnicy "Sanatorium miłości" na balu© AKPA | AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także