RozrywkaTVP przygotowuje wojskowe reality-show. Kurski już wierzy w swój sukces

TVP przygotowuje wojskowe reality-show. Kurski już wierzy w swój sukces

TVP przygotowuje wojskowe reality-show. Kurski już wierzy w swój sukces
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
oprac. Anna Ryta

05.04.2017 16:13, aktual.: 05.04.2017 17:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oficerowie jednostek specjalnych z całego świata, dwa kontynenty, blisko stu uczestników i zadania ponad ludzkie siły - tak najkrócej streścić można program "Special Forces: Ultimate Hell Week", który od jesieni 2017 roku pojawi się w ramówce TVP1.

Telewizja Polska jako pierwszy nadawca na świecie zakupiła format BBC Worldwide "Special Forces: Ultimate Hell Week". W realizowanym na dwóch kontynentach 18-odcinkowym reality-show weźmie udział blisko stu śmiałków, wyłonionych w ogólnopolskim castingu, którzy będą trenowani przez oficerów jednostek specjalnych z całego świata.

W każdym z 6 odcinków wszystkich 3 sezonów widzowie zobaczą ciężkie zmagania ochotników, którzy pod okiem najlepiej wyszkolonych i najtwardszych weteranów jednostek takich jak GROM, brytyjski SAS czy US Navy Seals będą przechodzili wymagające szkolenia i selekcje - identyczne jak te, które przechodzili ich mistrzowie w elitarnych jednostkach specjalnych. Ochotnicy będą musieli wykazać się niemal nadludzką wytrzymałością, determinacją i odpornością psychiczną. Polska edycja trafi na antenę TVP1 już jesienią 2017 roku.

Obraz
© Materiały prasowe

- Pozyskanie serialu "Special Forces: Ultimate Hell Week" jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na programy o obronności, tematyce militarnej i historycznej, które odzwierciedla się w popularności grup rekonstrukcyjnych, mitu Żołnierzy Niezłomnych czy rosnącą liczbą ochotników do Brygad Obrony Terytorialnej. Przede wszystkim jednak ten unikalny format BBC zapewni widzom świetną, zrealizowaną na najwyższym poziomie rozrywkę i wielkie emocje. To nowa jakość, która ma szansę przełożyć się na sukces TVP - powiedział Jacek Kurski.

- Zakup formatu "Special Forces: Ultimate Hell Week" jest kontynuacją owocnej współpracy BBC Worldwide z Telewizją Polską, której efektem były sukcesy takich programów, jak "Bake Off - Ale ciacho!", "Kochanie, ratujmy nasze dzieci" i "Młodzi lekarze" - dodał Grant Welland, wiceprezes BBC Worldwide na Europę Centralną i Wschodnią, Bliski Wschód i Afrykę. Będziecie oglądać?

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (28)
Zobacz także