Trwa ładowanie...
d3kemub

TVP pali się ze wstydu. Usunęła materiał o śmieciach na pl. Lecha Kaczyńskiego w Lublinie

Reporter TVP3 rozrzucał śmieci na placu Lecha Kaczyńskiego w Lublinie, żeby móc nakręcić o tym materiał. Na gorącym uczynku przyłapał go miejski monitoring. Ze strony TVP zniknął już reportaż.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Reporter TVP3 rozrzucał śmieci na placu Lecha Kaczyńskiego w Lublinie
Reporter TVP3 rozrzucał śmieci na placu Lecha Kaczyńskiego w Lublinie
d3kemub

Reportaż Tomasza Zalewy o śmieciach na placu Lecha Kaczyńskiego pojawił się w wydaniu "Panoramy Lubelskiej" 13 sierpnia o godz. 18.30. - Sterty śmieci, butelki po alkoholu i nocne imprezy. Tak wygląda plac Lecha Kaczyńskiego w samym centrum Lublina. Mieszkańcy interweniują. Na razie bez większego efektu - zapowiedziała materiał prowadząca.

I pewnie materiał przeszedłby bez większego echa, gdyby nie drugie dno sytuacji. Dziennikarz TVP Tomasz Zalewa przegapił miejski monitoring w centrum Lublina.

d3kemub

Kamery zarejestrowały, jak na potrzeby własnego reportażu wyciąga śmieci ze śmietnika i rozrzuca je gdzie popadnie, by po chwili móc to sfilmować i donieść rodakom o skandalu.

Pracownik TVP celowo zaśmieca plac, by zrobić materiał

TVP3 po tym, jak wszystkie media zaczęły nagłaśniać manipulację materiału, usunęła go ze swojej strony.

TVP3 nie wydała do tej pory żadnego oświadczenia w sprawie. Jak wiadomo, z sieci nic nie ginie. Internauci zrobili kopię reportażu Tomasza Zalewy, która dziś jest już wiralem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3kemub

Podziel się opinią

Share
d3kemub
d3kemub