Trwa ładowanie...
d7x2ia1

TVN natychmiast zerwał umowę z Katarzyną Bosacką. Złamała zasady

4 czerwca TVN pożegnał się z Katarzyną Bosacką, która prowadziła programy o tematyce konsumenckiej w TVN Style. Dziennikarka ostatnio podpisała kontrakt z jedną z marek, co było wbrew zasadom kontraktu z TVN.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Bosacka zwolniona z TVN
Katarzyna Bosacka zwolniona z TVN (ONS.pl)
d7x2ia1

We wtorek, 4 czerwca, Katarzyna Bosacka zakończyła pracę w TVN Style. Umowa została zerwana ze skutkiem natychmiastowym, ponieważ prowadząca nie wywiązała się z kontraktu. Pod koniec maja prezenterka podpisała kontrakt reklamowy z jedną z marek, której ambasadorką będzie przez kolejne trzy lata.

W oświadczeniu, które otrzymała redakcja wirtualnemedia.pl podano, że umowa Bosackiej ze spółką TVN zakazywała promowania innych produktów. Katarzyna Bosacka to autorka publikacji na temat zdrowia, urody, nauki, medycyny i wychowania dzieci.

ZOBACZ: Katarzyna Bosacka: "Jestem Matką Teresą polskiego żywienia"

Dziennikarka była związana ze stacją przez kilkanaście lat. W ostatnim czasie prowadziła aż trzy programy: "Co nas truje", "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" oraz "Gwiazdy od kuchni".

d7x2ia1

Formaty te cieszyły się dużą popularnością, a Bosacka wydała nawey książkę "Wiem, co jem". Programy spotkały się z dużym entuzjazmem widzów, że telewizja Polsat także postanowiła wyprodukować własne treści o tematyce konsumenckiej. Kilka lat temu dziennikarka pozwała stację za "Zdrowie na widelcu" z udziałem Anny Guzik, który do złudzenia przypominał "Wiem, co jem". Niestety, Bosacka proces przegrała.

Jak na razie dziennikarka nie odniosła się do informacji na temat natychmiastowego zwolenienia.

Oglądaliście jej programy?

d7x2ia1

Podziel się opinią

Share
d7x2ia1
d7x2ia1