Trwa ładowanie...
ycipk-2fao8k

TVN natychmiast zerwał umowę z Katarzyną Bosacką. Złamała zasady

4 czerwca TVN pożegnał się z Katarzyną Bosacką, która prowadziła programy o tematyce konsumenckiej w TVN Style. Dziennikarka ostatnio podpisała kontrakt z jedną z marek, co było wbrew zasadom kontraktu z TVN.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Bosacka zwolniona z TVN
Katarzyna Bosacka zwolniona z TVN (ONS.pl)
ycipk-2fao8k

We wtorek, 4 czerwca, Katarzyna Bosacka zakończyła pracę w TVN Style. Umowa została zerwana ze skutkiem natychmiastowym, ponieważ prowadząca nie wywiązała się z kontraktu. Pod koniec maja prezenterka podpisała kontrakt reklamowy z jedną z marek, której ambasadorką będzie przez kolejne trzy lata.

W oświadczeniu, które otrzymała redakcja wirtualnemedia.pl podano, że umowa Bosackiej ze spółką TVN zakazywała promowania innych produktów. Katarzyna Bosacka to autorka publikacji na temat zdrowia, urody, nauki, medycyny i wychowania dzieci.

ZOBACZ: Katarzyna Bosacka: "Jestem Matką Teresą polskiego żywienia"

ycipk-2fao8k

Dziennikarka była związana ze stacją przez kilkanaście lat. W ostatnim czasie prowadziła aż trzy programy: "Co nas truje", "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" oraz "Gwiazdy od kuchni".

Formaty te cieszyły się dużą popularnością, a Bosacka wydała nawey książkę "Wiem, co jem". Programy spotkały się z dużym entuzjazmem widzów, że telewizja Polsat także postanowiła wyprodukować własne treści o tematyce konsumenckiej. Kilka lat temu dziennikarka pozwała stację za "Zdrowie na widelcu" z udziałem Anny Guzik, który do złudzenia przypominał "Wiem, co jem". Niestety, Bosacka proces przegrała.

Jak na razie dziennikarka nie odniosła się do informacji na temat natychmiastowego zwolenienia.

ycipk-2fao8k

Oglądaliście jej programy?

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2fao8k

ycipk-2fao8k
ycipk-2fao8k