Trwa ładowanie...
ditw9mo

Tragiczne odejście Laury Breszki z "Na Wspólnej". Scenarzyści ją uśmiercą

Ostatnimi czasy coraz częściej słyszy się o rozstaniach aktorów z serialami. Najpierw fala odejść z "M jak Miłość", a teraz nie najlepiej dzieje się w "Na Wspólnej". Laurę Breszkę w serialu po raz ostatni zobaczymy 18 lipca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Laura Breszka
Laura Breszka (East News, Fot: East News)
ditw9mo

Producenci "Na Wspólnej" nie przestają zaskakiwać. Ostatnio po 15 latach z serialem pożegnała się Ilona Wrońska. Teraz z pracy na planie zrezygnowała jej młodsza koleżanka z branży - Laura Breszka.

O swoim odejściu serialowa Natalia poinformowała fanów już jakiś czas temu na Instagramie. Pod koniec marca na swoim profilu na Instagramie dodała zdjęcie z planu serialu i umieściła bardzo wymowny wpis.

ditw9mo

- Mój ostatni dzień w "Na Wspólnej" - napisała.

Postać Breszki uchodziła za kontrowersyjną. Natalia, w którą się wcielała nie przypadła fanom do gustu. Wszystko przez romans i z Markiem, który rozbił jego rodzinę.

ditw9mo

Teraz sen z powiek spędza fanom pytanie: jak zginie Natalia z "Na Wspólnej"?

Scenarzyści musieli na poważnie wziąć głosy fanów, którzy nie polubili Breszki w jej serialowym wcieleniu. Początkowo miała zniknąć z serialu w łagodniejszych okolicznościach. Miało okazać się, że ojcem jej dziecka nie jest Marek, a były partner.

Teraz dowiadujemy się, że kochanka Marka serial opuści w tragiczny sposób. - W 2715. odcinku, który zostanie wyemitowany 18 lipca, okaże się, że Natalia zginęła w tragicznym wypadku. Grana przez Laurę Breszkę bohaterka ma wpaść pod samochód. Niestety, wypadek okaże się bardzo poważny. Obrażenia, jakie odniesie Natalia będą tak rozległe, że lekarze nie będą w stanie utrzymać jej przy życiu - podaje "Super Express".

ditw9mo

Do Marka, który dla młodszej kochanki zostawił Danusię, zapuka policja, która poinformuje Zimińskiego o śmierci kochanki. Mężczyzna całkowicie się załamie. Ku zdziwieniu, to właśnie Danka będzie go wspierać.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

ditw9mo

Podziel się opinią

Share
ditw9mo
ditw9mo