Trwa ładowanie...

Top of the Top Sopot Festival 2018. Artyści złożyli hołd Korze. Zachowanie Macieja Maleńczuka oburzyło widzów

Maciej Maleńczuk mocno podpadł widzom. W trakcie piosenki, która miała być muzycznym hołdem dla Kory, wokalista nieoczekiwanie zaapelował do publiczności. Nie wszystkim spodobało się to, co zrobił.

Share
Top of the Top Sopot Festival 2018. Artyści złożyli hołd Korze. Zachowanie Macieja Maleńczuka oburzyło widzów
Źródło: East News
dbihhd1

Podczas pierwszego dnia Top of the Top Sopot Festival 2018 artyści upamiętnili Korę. Zespół Lady Pank, Kasia Kowalska, Tomasz Organek, Małgorzata Ostrowska i Maciej Maleńczuk zaśpiewali wspólnie jeden z najbardziej kultowych utworów Maanamu "Krakowski Spleen". Wzruszona publiczność wstała z miejsc i jeszcze długo oklaskiwała ten występ. Idealnie? Nie do końca.

Gdy emocje opadły, a wideo z koncertu trafiło na YouTube, widzowie dopatrzyli się czegoś niepokojącego. Maciej Maleńczuk, w trakcie gitarowej solówki Jana Borysewicza, zaczął mówić do publiczności:

dbihhd1

- Szanowni państwo, doceńcie wspaniałą grę Janka Borysewicza na gitarze, bo gdyby nie on to polski show-biznes być może wyglądałby zupełnie inaczej. Uczcie się od takich ludzi jak on, bo to jest najważniejszy gość.

Zaskoczenia apelem wokalisty nie kryła zarówno stojąca obok niego Kasia Kowalska, jak i sam Borysewicz. Ostrowska z kolei nie potrafiła ukryć zażenowania sytuacją i po prostu przerwała przemowę kolegi, chwytając go za rękę. Internauci nie szczędzą krytycznych komentarzy pod adresem Maleńczuka. Uważają, że jego zachowanie było wybitnie nie na miejscu i czasem powinien ugryźć się w język. Zobaczcie, jak to wyglądało:

dbihhd1

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbihhd1
dbihhd1