Trwa ładowanie...

"Top Model". Klaudia El Dursi triumfuje w pierwszej sesji. Jest faworytką jurorów?

Pierwsza profesjonalna sesja zdjęciowa uczestników "Top Model" już za nami. Klaudia El Dursi miała najlepsze zdjęcie. Modelka została okrzyknięta faworytką jurorów. Zdania fanów są podzielone.

"Top Model". Klaudia El Dursi triumfuje w pierwszej sesji. Jest faworytką jurorów?Źródło: Instagram.com, fot: Instagram
d3kqcmk
d3kqcmk

"Top Model" – 8. edycja programu

To już 8. edycja "Top Model" i twórcy programu zdecydowali się na lekkie odświeżenie formatu. Na widzów czekają dwie nowości. Pierwszą z nich jest tzw. złoty bilet, który umożliwi uczestnikowi automatyczne wejście z castingu do domu Top Model.

Spośród 50. zdeterminowanych młodych ludzi jury wybrało 15. uczestników, którzy przeszli do następnego etapu programu "Top Model".

"Top Model" – Klaudia El Dursi

Wspomniany wyżej złoty bilet trafił w ręce 30-letniej Klaudii El Dursi. Kobieta ma korzenie libijskie, ale mieszka w Polsce. Od lat marzy o karierze modelki. Prywatnie jest spełnioną matką dwójki dzieci, która prowadzi małą pracownię krawiecką. Ten wybór jurorów "Top Model" odbił się echem w internecie.

Poszło o przeszłość El Dursi. Kobieta wcale nie jest nieśmiałą szwaczką. Ma za sobą kilka pikantnych sesji dla magazynu "Playboy". Głos w sprawie zabrał nawet Marcin Tyszka. Fotograf twierdzi, że uczestniczka "Top Model" nikogo nie oszukała, a jurorzy doskonale wiedzieli o jej doświadczeniu przed kamerą.

d3kqcmk

W najnowszym odcinku "Top Model" uczestnicy w końcu mogli wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Nie było łatwo, gdyż musieli skakać na trampolinie. W ściślej czołówce znaleźli się Kinga Wawrzyniak, Marcin Chowaniak, Klaudia Chojnacka. Jednak to Klaudia El Dursi i jej szpagat w powietrzu najbardziej zachwycił jurorów.

Internauci są podzieleni. Większość komentujących twierdzi, że 30-latka to ulubienica jurorów "Top Model", a wygrać powinien ktoś inny.

d3kqcmk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kqcmk