Trwa ładowanie...

Marcin Tyszka o Klaudii El Dursi: "Będzie rozpieszczoną księżniczką czy zacznie ciężko pracować?"

Pierwszy w historii programu "Top Model" złoty bilet trafił w ręce Klaudii El Dursi. Marcin Tyszka zabrał głos w tej sprawie. "Nie oszukano nas".

Share
Marcin Tyszka o Klaudii El Dursi: "Będzie rozpieszczoną księżniczką czy zacznie ciężko pracować?"
Źródło: East News, fot: East News
d2fzcz2

Rozpoczęły się castingowe odcinki 8. sezonu "Top Model". W 2. odcinku najnowszej edycji pojawiło się wielu ciekawych uczestników. Unikatowość każdego z kandydatów sprawiła, że jurorzy mieli spore dylematy. Najważniejszym wydarzeniem odcinka okazało się przyznanie pierwszego złotego biletu. Dzięki niemu uczestnik ma specjalny przywilej - nie musi brać udziału w tzw. boot campie i ma zapewnione miejsce w programie. Tym razem szczęśliwym zdobywcą okazała się 30-letnia Klaudia El Dursi.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska: Rolnictwo jest sexy!

Klaudia ma korzenie libijskie, jednak mieszka w Polsce. Na co dzień prowadzi małą pracownię krawiecką i jest matką dwójki dzieci. W 2011 roku została miss fitness. Od zawsze marzyła o pracy w modelingu.

Te wszystkie informacje postanowił zweryfikować Marcin Tyszka, aby nadać autentyczności wybranym uczestnikom programu.

d2fzcz2

- Gdy ktoś ma ciężkie życie, twierdzicie, że wszedł do programu dzięki smutnej historii... Gdy dziewczyna ma życie kolorowe, jest szczęśliwa, spełniona, to oczywiście zostało ustawione. Dementuje wszystkie teorie spiskowe. Nikt nas nie oszukał, my bardzo dobrze znamy uczestników, w epoce internetu łatwo to sprawdzić - czytamy we wpisie.

Marcin Tyszka wytłumaczył także, że uczestnicy "Top Model" często w przeszłości próbowali swoich sił gdzie indziej. Nic zatem dziwnego, że możemy już kojarzyć ich twarze.

- Większość z kandydatów próbowała wcześniej przygody z modą, czasem lepiej czasem gorzej. Byłoby dziwne, gdyby piękna dziewczyna obudziła się nagle, dopiero po trzydziestce i postanowiła zrobić pierwsze zdjęcie w życiu.... Postanowiła spróbować od nowa i przyszła do nas.. To duża odwaga... Weszła do studia, zachwyciła na castingu i przeszła dalej... A co dalej zobaczymy... - wyjaśnił fotograf.

Juror kultowego programu TVN zauważa także, że Klaudia już po jednym odcinku z jej udziałem cieszy się ogromną popularnością.

- Minęły 2 dni, a na Instagramie Klaudii przybyło już 60 tys. followersów. Bardzo mnie ciekawi, jak sobie poradzi dalej. Będzie rozpieszczoną księżniczką czy zacznie ciężko pracować? - czytamy.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2fzcz2

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fzcz2
d2fzcz2