Trwa ładowanie...

"Top Model": jurorzy wybrali finałową piętnastkę

Rywalizacja w "Top Model" wkroczyła na kolejny etap. Jury programu wybrało finałową 15. uczestników.

"Top Model": jurorzy wybrali finałową piętnastkęŹródło: kadr z programu
d4jxc0q
d4jxc0q

Za uczestnikami "Top Model" pierwsze eliminacje. Jurorzy ocenili dotychczasowe poczynania kandydatów i zdecydowali, kto zamieszka w słynnym domu modelek.

W ostatnim odcinku uczestnicy wzięli udział w tzw. bootcampie. Zostali podzieleni na cztery grupy, których opiekunami byli poszczególni członkowie jury. Każda z nich wzięła udział w osobnej sesji zdjęciowej. Był to ostatni etap, w którym jurorzy spośród 50 kandydatów wybrali tych, którzy ich zdaniem mają największe szanse na zwycięstwo i błystkotliwą karierę.

W ścisłym gronie finałowej piętnastki znaleźli się: Sandra Dorsz, Anna Jaroszewska, Dawid Woskanian, Denis Chmielewski, Magdalena Karwacka, Olga Kleczkowska, Radek Czekański, Marcin Chowaniak, Vanessa Kulak, Klaudia Chojnacka, Rafał Torkowski, Staszek Obolewicz, Michał Gała, Kinga Wawrzyniak i Nicola Furman. Finaliści spotkali się w domu modelek z Klaudią El Dursi, która otrzymała tzw. „złoty bilet”, gwarantujący jej miejsce w finale.

Widzowie zdążyli już skomentować w mediach społecznościowych decyzję jurorów. Wśród komentarzy pojawiających się na profilu programu na Facebooku przewijają się opinie, że to mocny skład uczestników i jedna z lepszych edycji programu.

d4jxc0q

A wy co sądzicie? Oglądaliście ten odcinek? Zdjęcia finalistów możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz wideo: Edyta Górniak: "Asia Krupa jest w wspaniałej formie"

d4jxc0q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jxc0q