Trwa ładowanie...
05-10-2016 16:32

"Top Chef. Gwiazdy od kuchni": Anita Sokołowska o swoim związku

Anita Sokołowska, którą możemy oglądać obecnie w programie „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”, nieczęsto opowiada o swoim życiu prywatnym. W ostatnim wywiadzie jednak zdobyć się na szczerość na temat związku z reżyserem Bartoszem Frąckowiakiem.

Share
"Top Chef. Gwiazdy od kuchni": Anita Sokołowska o swoim związkuŹródło: AKPA
d1khmot

Anita Sokołowska jest jedną z najbardziej zapracowanych obecnie gwiazd. Możemy oglądać ją nie tylko w programie „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”, serialach „Przyjaciółki” oraz „Na dobre i na złe” i na deskach teatru w Bydgoszczy. W jednym z najnowszych wywiadów aktorka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy dotyczącego jej życia prywatnego. Anita opowiedziała o relacjach z życiowym partnerem – reżyserem Bartoszem Frąckowiakiem.

- Niektórzy uważają, że wspólna praca niszczy związek. Inni z kolei są zdania, że pary, które świetnie dogadują się w życiu, stanowią idealny duet w pracy. My należymy do tej drugiej grupy. Twórcza współpraca pozwala nam się rozwijać i budować wspólną przestrzeń. Dzięki niej dostajemy mnóstwo nowych bodźców do dyskusji, które pobudzają naszą ciekawość świata. Te rozmowy przekładają się na konkretne pomysły na nowe role i spektakle. Zdajemy sobie sprawę, że jak wszyscy artyści jesteśmy egocentrykami, ale staramy się nad tym panować, tak by nie okazało się destrukcyjne dla naszego związku – zdradziła w wywiadzie dla magazynu "Gala".

Aktorka opowiedziała także o pasjach jej 3-letniego synka Antosia. - _Antoś kocha teatr. To dla niego magiczny świat – uwielbia buszować w scenografii, przesiadywać w atrapach schodów. Ostatnio przez kilka godzin bawił się lalką z „Plastusiowego pamiętnika” _- wyznała.

d1khmot
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1khmot
d1khmot