Trwa ładowanie...
d10bsms

Top Chef

Najnowsze informacje
5.0
(3 głosy)
Oceń:

"Top Chef" to jeden z najstarszych i najsłynniejszych kulinarnych formatów na świecie, w którym walczą nie amatorzy, ale osoby zawodowo związane z gotowaniem. Mogą wziąć w nim udział zarówno szefowie kuchni luksusowego hotelu, jak i małej regionalnej karczmy. Ten program to "pojedynek" na noże profesjonalnych kucharzy!

Ten program to wyzwanie dla ludzi, dla których gotowanie pełni w życiu niebagatelną rolę - dla jednych to pasja, dla innych sztuka, a dla jeszcze innych realizacja marzeń.

Uczestników podczas kulinarnych zadań ocenia jury, na którego czele stoi Wojciech Modest Amaro(właściciel warszawskiej restauracji Atelier Amaro, która jako jedyny polski lokal posiada prestiżową gwiazdkę w przewodniku Michelin). Pozostali członkowie jury to: Joseph Seelesto, Maciej Nowak oraz Ewa Wachowicz.

Prowadzącym program jest Grzegorz Łapanowski - kucharz, który doświadczenie zawodowe zdobywał w kilkunastu restauracjach i gotował z najlepszymi: Modestem Amaro, Kurtem Schellerem i Robertem Sową.

Zwycięzca programu "Top Chef" otrzyma w nagrodę 100 tys. złotych. Nagroda może przyczynić się do zrealizowania marzeń o otwarciu własnej restauracji. Producentem programu jest Jake Vision.

Premiera: wrzesień 2013 rok

Źródło:POLSAT

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10bsms
d10bsms
d10bsms