Trwa ładowanie...

"Top Chef. Gwiazdy od kuchni": uczestnicy zdradzają, kto jest ich największym krytykiem kulinarnym

Narzeczony, dziecko, a może mama - gwiazdy programu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" zdradziły, kto jest ich największym krytykiem kulinarnym. Zobaczcie, co powiedzieli m.in. Anita Sokołowska, Edyta Pazura i Vienio.

Share
d23yhvy

Już w najbliższą środę (7 września br.) uczestnicy programu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" przyrządzą swoje pierwsze dania, które oceni surowe jury: Ewa Wachowicz, Wojciech Modest Amaro i Maciej Nowak. Już teraz jednak gwiazdy zdradziły, kto na co dzień ocenia ich kulinarne poczynania.

- Oczywiście najbliższa mi osoba, czyli mój narzeczony. Zawsze dostaję od niego feedback, jeśli zrobiłam coś dobrze, no i jeśli coś spierniczyłam - przyznała Anita Sokołowska.

- Moim największym krytykiem kulinarnym jest moja córka, która jest niejadkiem i jest wybredna - powiedział Tomasz Oświeciński.

d23yhvy

- Oczywiście mój mąż i moje dzieci - dodała Edyta Pazura.

- Zdecydowanie Ewa Wachowicz! Szanuję ją za delikatność, pomysłowość, ale też i konsekwencję - zaskoczył odpowiedzią wróżbita Maciej Skrzątek.

- Moja dziewczyna Orina, dla której gotuję codziennie od dwóch lat. To właśnie ona testuje wszystkie moje rzeczy. Największym mentorem i jurorem jest też moja mama - stwierdził Piotr "Vienio" Więcławski.

Jak dania uczestników ocenią jurorzy "Top Chef. Gwiazdy od kuchni"? Dowiemy się już w środę (7 września br.) o godzinie 20:40 w Polsacie.

d23yhvy

Podziel się opinią

Share
d23yhvy
d23yhvy