Tomaszewski broni Jakimowicza. "Jestem przekonany, że tak było, jak ty mówisz"

Jan Tomaszewski wsparł Jarosława Jakimowicza
Jan Tomaszewski wsparł Jarosława Jakimowicza
Źródło zdjęć: © TVP

23.01.2021 14:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jarosław Jakimowicz w emocjonalnym oświadczeniu na antenie TVP Info ponownie odpowiedział na zarzuty o gwałt. Po stronie prezentera stanął były bramkarz reprezentacji Jan Tomaszewski. - Jesteś moim przyjacielem, wierzę ci — mówił.

Jarosław Jakimowicz nie ma ostatnio łatwych dni. Praktycznie codziennie musi odpowiadać na zarzuty i oskarżenia w sprawie gwałtu, do jakiego doszło na konkursie Miss Generation. Całe zdarzenie opisał dziennikarz Piotr Krysiak, ale w jego relacji nie padło nazwisko Jakimowicza. Posługiwał się zwrotem "gwiazdor TVP". Jakimowicz jednak poczuł się wywołany do tablicy.

Prowadzący program "W kontrze" wydał na wizji oświadczenie, w którym mówił, że jest niewinny. Z trudem powstrzymywał emocje. Pocieszała go współprowadząca Magdalena Ogórek. Jej mina sugerowała, że też mocno się przejęła sprawą. W gronie pocieszających znalazł się też Jan Tomaszewski.

ZOBACZ TEŻ: Afera szczepionkowa – złota "18-tka"

Legendarny bramkarz reprezentacji Polski był gościem TVP Info, aby porozmawiać na temat nowego selekcjonera kadry Paulo Sousy. Jednak zanim poruszono wybór Portugalczyka, Tomaszewski odniósł się do całego zamieszania wokół Jakimowicza i otwarcie wyraził dla niego wsparcie. Nie ukrywał, że prywatnie bardzo go lubi. Były piłkarz uznał, że aktor musi dzielnie wszystko znosić i powinien iść dalej do przodu.

- Jesteś moim przyjacielem, wierzę ci. Jestem przekonany, że tak było, jak ty mówisz. I chcę ci zadedykować myśl Kazimierza Górskiego. Kiedy nas niejednokrotnie obrzucali błotem, on wówczas mówił: "Panowie, spokojnie. Psy szczekają, bo muszą szczekać, żeby zaistnieć. A karawana, czyli my, jedziemy dalej" - mówił w programie.

Jakimowicz wzruszył się, gdy usłyszał te słowa, ale nic nie odpowiedział. Gładko wrócił temat nowego selekcjonera reprezentacji Polski.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (40)
Zobacz także