Tomasz Wolny ma powody do radości. Dawny dziennikarz TVP pokazał zdjęcie z żoną

Agata Tomaszewska-Wolny i Tomasz Wolny pobrali się w 2009 roku
Agata Tomaszewska-Wolny i Tomasz Wolny pobrali się w 2009 roku
Źródło zdjęć: © kapif | dzak

06.05.2024 20:10, aktual.: 06.05.2024 22:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tomasz Wolny i Agata Tomaszewska-Wolny świętują rocznicę ślubu. Małżeństwo znanych dziennikarzy telewizyjnych trwa już 15 lat, a były już prezenter TVP pochwalił się z tej okazji w sieci zdjęciem z dawnych, studenckich lat. Przy okazji uchylił rąbka tajemnicy na temat tego, jak wyglądał początek ich znajomości.

"Dziewczyna, dzięki której wygrałem wszystko!" - tak jakiś czas temu napisał na Instagramie o swojej małżonce Tomasz Wolny, po raz kolejny podkreślając, jak wiele - nie tylko prywatnie, ale i zawodowo - jej zawdzięcza. Agata Tomaszewska-Wolny, dziennikarka znana widzom z anteny TVN24, przed laty wprowadzała przyszłego męża do zawodu, kiedy jako poznański reporter trafił do informacyjnego kanału stacji. To jednak nie tam spotkali się po raz pierwszy.

Ich drogi przecięły się jeszcze na studiach, na poznańskim Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, co tak w dniu 15. rocznicy ślubu Tomasz Wolny wspominał na Instagramie: "Poznań, uniwerek i scena jak z 'Cudownych lat', gdy Kevin po raz pierwszy zobaczył Winnie" - napisał dawny gospodarz "Pytania na śniadanie", publikując wspólne zdjęcie z żoną ze studenckich czasów i zdradzając przy okazji, że ich uczucie nieraz było wystawione na próbę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Od tamtej pory ta opowieść jest pełna wszystkiego! Od pierwszego spojrzenia, spotkania, wielkiej miłości, przez rozjazdy, rozstanie, do walki o filmowy powrót, ale o taką miłość trzeba się bić!" - podkreślił Wolny, który w ciągu tych kilkunastu wspólnych lat doczekał się wraz z małżonką trojga dzieci: Zosi, Tymona i Halszki.

Tomasz i Agata Wolni: dziennikarskie małżeństwo ponad podziałami

Mimo iż przez ostatnie osiem lat Wolni pracowali po dwóch stronach telewizyjnej barykady, jak można nazwać napiętą sytuację między dawną TVP a TVN, to jak zapewniał dziennikarz, "praca jest ostatnią rzeczą, o jaką my się w domu kłócimy".

Pod koniec roku Wolni zrealizowali swoje wielkie marzenie, które zrodziło się pod wpływem pandemii. Wyruszyli wraz z dziećmi w kilkumiesięczną podróż dokoła świata, by pokazać im jego różnorodne bogactwo i piękno. Zgodnie z obawami widzów "Pytania na śniadanie" Wolny po urlopie nie wrócił już na antenę TVP.

Ceniony za swój profesjonalizm prezenter podzielił los redakcyjnych kolegów, których na fali ostatnich zmian w TVP zapoczątkowanych przez ministra kultury, Bartłomieja Sienkiewicza, zastąpiono całkowicie nowym zespołem.

Tomasz Wolny: kariera w TVP

Przypomnijmy, że Tomasz Wolny pracował w TVP od 2010 roku. Początkowo związany był z poznańskim ośrodkiem stacji, gdzie prowadził m.in. "Telekurier". W 2014 roku trafił na ogólnopolską antenę TVP2, dołączając do grona prezenterów "Panoramy". Rok później został jednym z gospodarzy "Pytania na śniadanie".

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozkładamy na czynniki pierwsze fenomen "Reniferka", przyglądamy się skandalom z drugiej odsłony "Konfliktu" i zachwycamy się zaskakującą fabułą "Sympatyka". Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także