Fani dopytują o powrót do TV. Magdalena Ogórek zdradziła swoje zawodowe plany

Magdalena Ogórek dołączy do TV Republika?
Magdalena Ogórek dołączy do TV Republika?
Źródło zdjęć: © kapif | KAPiF.pl

06.05.2024 15:47, aktual.: 06.05.2024 18:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niebawem minie pół roku, odkąd Magdalena Ogórek zniknęła z TVP. Fani dziennikarki nieustannie jednak przypominają, jak bardzo za nią tęsknią i dopytują o możliwy powrót na antenę. Dawna gwiazda TVP Info ponownie zabrała w tej sprawie głos. Jakie są szanse na to, że dołączy do kolegów z TV Republika?

Mimo iż telewizja przez wiele lat była jedynie dodatkiem do działalności naukowej i publicystycznej Magdaleny Ogórek (jest historyczką z tytułem doktora nauk humanistycznych, specjalizuje się w historii Kościoła), to w ostatnich ośmiu latach kariera w mediach zdecydowanie wysunęła się na pierwszy plan.

W 2016 roku Magdalena Ogórek dołączyła do TVP Jacka Kurskiego, w czym nie przeszkodziła ani jej dawna współpraca z TVN (wraz z Bartoszem Węglarczykiem prowadziła program "Atlas świata" w TVN24 Biznes i Świat), ani ubieganie się o najwyższy urząd w państwie z ramienia SLD.

Ogórek szybko stała się jedną z największych gwiazd TVP Info, gdzie współprowadziła liczne programy m.in. "W tyle wizji", "O co chodzi", "Studio Polska", "Minęła 20" czy "W Kontrze").

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Magdalena Ogórek, podobnie zresztą jak jej inni redakcyjni koledzy, łączyła pracę w publicznej stacji z występami na kilku antenach publicznego radia, co swego czasu budziło ogromne emocje za sprawą imponujących zarobków. Błyskotliwa kariera publicystki skończyła się jednak wraz ze zmianą władzy.

Magdalena Ogórek zniknęła ze szklanego ekranu, jak i fal eteru pod koniec roku, od tamtej pory spotykając się z fanami wyłącznie w mediach społecznościowych. Ostatnio za pośrednictwem Instagrama ponownie odpowiadała na ich pytania dotyczące m.in. swoich zawodowych planów.

Fani dopytują Ogórek o zawodowe plany. Dołączy do TV Republika?

Fani Magdaleny Ogórek nie ukrywali, jak bardzo brakuje im spotkań z dziennikarką na antenie i dopytywali o możliwą współpracę z Telewizją Republika, która przyjęła przecież zarówno wiele dawnych gwiazd TVP Info (m.in. Danutę Holecką, Miłosza Kłeczka, Michała Rachonia), jak i ich widzów.

Mimo iż Magdalena Ogórek na liczne wyznania tęsknoty reagowała z wzajemnością (deklarowała, że jej także brakuje telewidzów), to jednak nie dała fanom zbytniej nadziei na powrót do telewizji.

Choć, jak ujawniła w czasie Q&A na Instastories, otrzymała "dwie przemiłe propozycje" (wspomniała o TV Republika), to jednak zdecydowała się na przerwę od występów na szklanym ekranie. "Należy mi się przerwa" - napisała w odpowiedzi na jedno z licznych pytań dotyczących powrotu do telewizji.

Fani dziennikarki ponownie zasypali ją pytaniami dotyczącymi przejścia do TV Republika
Fani dziennikarki ponownie zasypali ją pytaniami dotyczącymi przejścia do TV Republika© Instagram

Czym zajmuje się Magdalena Ogórek po odejściu z TVP?

Czym aktualnie zajmuje się Magdalena Ogórek? Jak zdradziła internautom autorka dwóch książek historycznych: "Lista Wächtera" i "Kat kłania się i zabija", pracuje obecnie nad kolejną publikacją. Ta, jak szacuje Ogórek, najpewniej ukaże się jesienią.

Magda Ogórek niestety nie dała zbyt wielkiej nadziei fanom na szybki powrót na antenę
Magda Ogórek niestety nie dała zbyt wielkiej nadziei fanom na szybki powrót na antenę © Instagram

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozkładamy na czynniki pierwsze fenomen "Reniferka", przyglądamy się skandalom z drugiej odsłony "Konfliktu" i zachwycamy się zaskakującą fabułą "Sympatyka". Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także