RozrywkaTomasz Kammel świętuje 24 lata w TVP. Pamiętacie jego początki?

Tomasz Kammel świętuje 24 lata w TVP. Pamiętacie jego początki?

Tomasz Kammel
Tomasz Kammel
Źródło zdjęć: © AKPA

05.07.2021 18:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tomasz Kammel to dziś "stary wyjadacz". Lata płyną, czasy się zmieniają, zmieniają się też prezenterzy, ale nie zmienia się jedno. Kammel wciąż trwa na posterunku i cieszy się sympatią nie tylko widzów, ale i pracodawcy.

"A już za chwilę połączymy się z Watykanem, skąd będziemy nadawać dla państwa modlitwę Anioł Pański" - wspomina we wpisie na Instagramie Tomasz Kammel, przypominając swój telewizyjny debiut. I chociaż jak sam podkreśla, było to mocne wejście na antenę, to przecież widzowie pamiętają go głównie z brylowania w programach rozrywkowych.

Kammel może się pochwalić naprawdę imponującym stażem pracy. Ba, w obecnym składzie prezenterów TVP jednym z najdłuższych. Bo tylko w ostatnich latach obsada zmieniła się kilkakrotnie, a na ekranie króluje coraz więcej młodych prezenterów.

TVP twierdzi, że chodzi o odświeżenie obsady i zdobycie także młodszych widzów, ale nie da się ukryć, że "weteranów telewizji" na miarę choćby tych ostatnich, jak Agata Młynarska, Katarzyna Dowbor, Michał Olszański czy Monika Richardson jest naprawdę niewielu. Dziś to Kammel jest jednym z najbardziej doświadczonych prezenterów i zajmuje w telewizji naprawdę wysoką pozycję. Trzeba jednak przyznać, że pozycję tę sobie wypracował.

Sam zapytał fanów dowcipnie, gdzie go widzieli pierwszy raz. I rzeczywiście, trudno wymienić wszystkie programy, które powadził, ale można wspomnieć te, które szczególnie zapadły w pamięć widzów. Pierwszy przykład z brzegu? "Randka w ciemno", którą przejął "w spadku" po Jacku Kawalcu. Podobnie jak poprzednikowi, randkowy program przyniósł niemałą popularność.

Tomasz Kammel w "Randce w ciemno"
Tomasz Kammel w "Randce w ciemno"© AKPA

Tomasza Kammela można też śmiało nazwać "weteranem śniadaniówki", bo przecież jest od lat związany z "Pytaniem na śniadanie", w którym tworzył zgrane duety z Beatą Sadowską czy Marzeną Rogalską. Kammel przez lata pracy udowodnił, że sprawdza się, kiedy trzeba poprowadzić widowiskowe talent show, jakim jest np. "The Voice" i telewizyjne duże produkcje, jak okazjonalne koncerty czy festiwale.

Tomasz Kammel i Beata Sadowska
Tomasz Kammel i Beata Sadowska© akpa

I chociaż przez niemal 25 lat w TVP zmieniło się sporo, on wciąż cieszy się sympatią pracodawcy i raz po raz otrzymuje co lepsze zawodowe kąski. Sam zainteresowany pokazuje fanom, że ma dystans do swojej pozycji, co też podkreśla jubileuszowym postem. "Ło matko bosko! Pamiętacie nasze pierwsze spotkania na ekranie?". Nie pozostaje nic innego, jak powtórzyć za prezenterem, gdzie zobaczyliście go po raz pierwszy?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także