"400 konny pocisk". Kammel pochwalił się autem. Kosztuje krocie

Tomasz Kammel jest wielkim fanem motoryzacji
Tomasz Kammel jest wielkim fanem motoryzacji
Źródło zdjęć: © AKPA

27.06.2021 14:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tomasz Kammel jeździ tym autem już prawie dwadzieścia lat, ale jego zachwyt maszyną nie mija. Wprost nazywa je swoją największą moto miłością, a ostatnio postanowił pochwalić się nią w sieci. Zobaczcie, jakim cackiem jeździ prezenter TVP.

Tomasz Kammel jest wielkim miłośnikiem motoryzacji. To, czym porusza się na drodze, ma dla niego ogromne znaczenie. Nic więc dziwnego, że postawił na niezawodne i luksusowe auto. Prezenter TVP wybrał Porsche i klasyczny model 911. Swojej ukochanej maszynie, która towarzyszy mu już od osiemnastu lat, Kammel poświecił niedawno instagramowy wpis. Dosłownie rozpływał się nad autem, w którym zakochał się jeszcze jako chłopiec.

"Gdy miałem 7 lat nad łóżkiem pojawiło się zdjęcie pierwszej 911-stki, gdy miałem 35 pierwsza 911- ka pojawiła się w moim garażu. W starej reklamie porsche mówią 'od momentu, gdy jej zapragniesz, do momentu, gdy ją posiądziesz, mija zazwyczaj kilka dekad'. Niby wszystko się u mnie zgadzało, a jednak. Poszło za szybko - czytamy na profilu dziennikarza TVP.

Tomasz Kammel zamieścił też zdjęcie swojego ukochanego Porsche w srebrnym kolorze i podkreślił, że Carrera pasuje do osób charyzmatycznych i pewnych siebie.

"By w pełni cieszyć się Carrerą po prostu trzeba najpierw coś przeżyć i poznać swoją wartość. Wtedy nagroda jest największa" - przekonywał, opisując, jak cieszy się jazdą swoim sportowym autem w każdych okolicznościach. Nawet w mieście, gdzie nie zawsze może w pełni wykorzystać potencjał swojej maszyny.

"Tylko wtedy możesz jechać nią 50 km/h po mieście na ósmym biegu cicho, spokojnie i gładko jednocześnie wiedząc, że wystarczy jeden znak, a mała żabka zmieni się w 400 konny pocisk i naprawdę się tym cieszyć. Innymi słowy, jeśli mając porsche masz ochotę wyścigować się na światłach z subaru impreza, to jeszcze nie twój czas na Carrere. Mnie ochota na takie rzeczy przeszła dopiero przy tej ostatniej, czwartej. Nareszcie!" - zakończył swój wpis Kammel.

Warto dodać, że ceny nowych modeli Porsche 911 wahają się od 520 tys. zł do 1,3 mln zł. "Mała żabka" jest więc luksusem, na który nie każdy może sobie pozwolić.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (64)
Zobacz także