Trwa ładowanie...

To nie Agnieszka Woźniak-Starak zastąpi Magdę Mołek. Produkcja woli Ulę Chincz

Agnieszka Woźniak-Starak będzie musiała się obejść smakiem. Nową współprowadzącą "Dzień dobry TVN" u boku Marcina Mellera ma zostać jej lubiana i przebojowa koleżanka z redakcji.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

To nie Agnieszka Woźniak-Starak zastąpi Magdę Mołek. Produkcja woli Ulę ChinczŹródło: ONS.pl
d1xk9tk
d1xk9tk

Magda Mołek jest jedną z najbardziej lubianych prowadzących "Dzień dobry TVN", wielu widzów nie wyobraża sobie programu bez niej. Niebawem jednak będzie musiała tymczasowo zniknąć z ekranu, bo zostanie mamą. TVN z kolei - znaleźć jej godne zastępstwo. Mówiło się o tym, że zastąpi ją Agnieszka Woźniak-Starak (co kilkukrotnie się jej zdarzało). Po niezręcznym wywiadzie z Joanną Krupą na dziennikarkę spadła lawina hejtu. Choć dziennikarka później tłumaczyła się z niefortunnych pytań, niewiele jej to pomogło. Widzów nie przekonało jej prowadzenie wywiadów "na ostro" i stanęli w obronie sympatycznej modelki. Nie do końca zadowolony ze współpracy był podobno też Marcin Meller. Jak donosi "Fakt" dziennikarz stwierdził podobno, że nie czuje z nią chemii i zasugerował, by w zastępstwie za Magdę Mołek partnerował mu ktoś, kto nie wzbudza skrajnych emocji.

Stacja szybko znalazła odpowiednią kandydatkę. Mówi się o tym, że nową parą dla Marcina Mellera będzie Ula Chincz, która ma już doświadczenie w "Dzień dobry TVN". Dotąd przeprowadziła dla śniadaniowego pasma sporo wywiadów i reportaży.

– Produkcja TVN stwierdziła zgodnie, że jej miejsce powinna zająć osoba, która dobrze się kojarzy i ma nieskazitelny wizerunek. Wybrano więc Ulę Chincz, o której nikt nie powie złego słowa – wyjawiło źródło "Faktu". Co sądzicie o takim ekranowym duecie?

Zobacz także: Szulim zastąpi Mołek w "DDTVN"? "Niesmak pozostał. Ludzie zwrócili na to uwagę"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1xk9tk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xk9tk