Trwa ładowanie...
d248041

To Miszczak chciał, żeby Rusin wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami"? "Jemu się nie odmawia"

Kinga Rusin, biorąc w 2006 roku udział w "Tańcu z gwiazdami", zauroczyła widzów i zyskała spore grono wiernych fanów. Po latach przyznaje jednak, że wcale nie chciała wystąpić w show TVN, ale kazał jej dyrektor programowy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To Miszczak chciał, żeby Rusin wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami"? "Jemu się nie odmawia"
(AKPA)
d248041

- Na początku byłam zażenowana, powiem szczerze, byłam nieszczęśliwa, to nie była moja decyzja, tylko dyrektora Miszczaka, któremu wiadomo, że się nie odmawia. On powiedział, że taki mamy taki okres, że to był pierwszy rok Dzień Dobry TVN i ten program trzeba było podpromować - wyjawiła na łamach "Gali".

Przystała więc na propozycję i zatańczyła ze Stefano Terrazino. Choć podchodziła do tego sceptycznie, wygrała program, a po latach w wielu wywiadach mówiła, że w tańcu na nowo odkryła swoją kobiecość.

- Miałam małe dzieci, mieszkałam poza Warszawą, to logistycznie była gehenna, ale pan dyrektor powiedział - góra cztery odcinki, może pięć. No to obliczyłam, że dam radę te kilka tygodni. Później wciągnęłam się, bo jestem człowiekiem walki. Weszłam w rywalizację, jak w sporcie - dodała w rozmowie z "Galą".

d248041

Nie da się ukryć, że posłuszeństwo wobec dyrektora się opłaciło. Nie dość, że zaczęła dostawać coraz więcej programów, to dziś jest już niekwestionowaną gwiazdą stacji.

   AKPA
(AKPA)

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

d248041

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d248041

Podziel się opinią

Share
d248041
d248041