Trwa ładowanie...
d2351tm
d2351tm

Być człowiekiem - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się
d2351tm

Serial "Być człowiekiem" (org. "Being Human") opowiada historię trzech współlokatorów, dwudziestoparolatków, którzy na skutek różnych wypadków nie są już ludźmi.

Ian Daniel "Aidan" McCollin jest 258 letnim wampirem, który przebywa w ciele młodego mężczyzny. Zostaje przeklęty przez biskupa podczas rewolucji amerykańskiej. Aidan jest postrzegany jako ciekawostka, przez pozostałych wampirów, ponieważ żyje "w czystości". Oznacza to, że nie pije świeżej, ludzkiej krwi, a korzysta z zapasów pochodzących banków krwi.

Pomimo tej fanaberii, nadal budzi respekt wśród współbraci ze względu na swoją przeszłość. Aidan na co dzień stara się żyć moralnie mimo wrodzonej, przerażającej natury. Spotka on na swojej drodze śmiesznego i neurotycznego Josha.

W przeszłości Josha Levisona wiódł życie jak każdy innych dwudziestokilkulatek. Jego plany na przyszłość zmieniły się, kiedy przeistacza się w wilkołaka. Bohater decyduje się na samotną egzystencję na marginesie społeczeństwa i ucieka do lasu. Od tej chwili w każdą pełnie księżyca doświadcza rozdzierającej ciało przemiany w wilkołaka.

Aidan i Josh decydują się zamieszkać obok siebie w jednym miejscu i wzajemnie ukrywać swoje sekrety. W domu, do którego przyjeżdżają, zastają Sally. Kiedyś dziewczyna myślała o pracy w ONZ. Jednak podczas pobytu w college'u, zakochała się z Dannym i zaręczyli się zaraz po ukończeniu studiów. Postanawia zamieszkać z chłopakiem. Niestety, w związku z niefortunnym splotem wydarzeń, Sally spada ze schodów i umiera. Teraz straszy jako duch.

d2351tm

Wampir, wilkołak i duch w przewrotny, czasem przerażający, a czasem romantyczny sposób pokazują, co tak naprawdę znaczy być człowiekiem.

W rolach głównych w serialu "Być człowiekiem" wsytępują Sam Witwer, Sam Huntington i Meaghan Rath.

d2351tm
Tytuł oryginalny

Being Human

Gatunek

dramat, horror, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Lucy Gaskell (Sam)

Natalie Brown (Julia)

Steven Robertson (pan Rook)

Lee Sheward

Tony Maudsley (Graham)

d2351tm
d2351tm