Trwa ładowanie...
d11o7mj

To już koniec serialu "Na noże"? Książkiewicz nie ukrywa swojego oburzenia

Serial kulinarny "Na noże" z Wojciechem Zielińskim, Piotrem Stramowskim i Weroniką Książkiewicz promowany był jako hit jesiennej ramówki TVN. Okazuje się jednak, że nie dorównał popularnością poprzednikom i nie będzie już kontynuowany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To już koniec serialu "Na noże"? Książkiewicz nie ukrywa swojego oburzenia
(Materiały prasowe)
d11o7mj

"Na noże" miał być godnym następcą "Przepisu na życie". Niestety, już po pierwszym sezonie produkcja postanowiła zawiesić emisję i zastanowić się, czy warto kontynuować pracę.

Jak informuje "Fakt", TVN postanowił, że nie będzie nagrywać drugiego sezonu serialu. Decyzja ta nie spotkała się z aprobatą ekipy filmowej, gdyż wszyscy liczyli, że wiosną wrócą na plan. Podobno najbardziej rozczarowana zaistniałą sytuacją jest Weronika Książkiewicz, dla której rola w "Na noże" była wielkim powrotem na mały ekran.

- Jest jej smutno, bo uważa, że serial miał wielki potencjał. Gdy aktorzy otrzymali wiadomość o półrocznej przerwie w emisji, byli pewni, że jesienią serial będzie kontynuowany. Liczyli, że wiosną znów rozpoczną pracę na planie. Dlatego Weronika ustawiła sobie grafik tak, by była dostępna. Teraz jest wściekła i czuje się wykiwana, bo inne projekty przeszły jej koło nosa - powiedział informator tabloidu.

Oglądaliście serial "Na noże"? Będziecie tęsknić za tą produkcją?
Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d11o7mj
fot. AKPA AKPA
fot. AKPA
NA NOZ��E, Odcinek 1, , Foto: TVN/Piotr Litwic Materiały prasowe
NA NOZ��E, Odcinek 1, , Foto: TVN/Piotr Litwic

ZOBACZ TAKŻE:

d11o7mj

Podziel się opinią

Share

d11o7mj

d11o7mj