Trwa ładowanie...

"Na noże": Weronika Książkiewicz o nowym serialu TVN

Share
"Na noże": Weronika Książkiewicz o nowym serialu TVN
Źródło: AKPA
dpqs5l9

Po sukcesie "Przepisu na życie" już niedługo na antenie TVN zagości kolejny serial o gotowaniu. "Na noże" jest premierową propozycją stacji, która zagości w ramówce jesienią. Główne role w produkcji zagrali Wojciech Zieliński oraz Piotr Stramowski. U ich boku pojawi się polska seksbomba - Weronika Książkiewicz. W rozmowie z dziennikarką Wirtualnej Polski aktorka opowiedziała, czego mogą spodziewać się widzowie. Co zdradziła?

Bohaterem nowej serii jest genialny kucharz o imieniu Jacek, który stawia wszystko na jedną kartę i otwiera swój lokal. Tym samym rozpoczyna ostrą rywalizację z Darkiem - znanym szefem kuchni konkurencyjnej restauracji.

dpqs5l9

Weronika Książkiewicz wciela się przed kamerami w postać Wioli - menadżerki lokali, w których pracują ekranowi rywale. To właśnie o jej względy zabiegać będą wspomniani wcześniej przystojniacy.

Aktorka cieszy się, że mogła dołączyć do ekipy serialu. W wywiadzie dla WP podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN zapewniła, że wciąż jest pełna obaw. Dlaczego?

dpqs5l9

Podziel się opinią

Share
dpqs5l9
dpqs5l9