Trwa ładowanie...
ycipk-437tvl

"The Voice Senior": Marta Manowska odsłania kulisy programu. Wyjawiła datę premiery

Premiera "The Voice Senior" zbliża się wielkimi krokami. Marta Manowska wyjawiła, co czeka widzów w nowej odsłonie muzycznego programu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Manowska poprowadzi "The Voice Senior"
Marta Manowska poprowadzi "The Voice Senior" (AKPA)
ycipk-437tvl

Marta Manowska w ostatnim czasie ma pełne ręce roboty i… coraz więcej programów pod opieką. Kolejny format po "Rolnik szuka żony", który prowadzi, czyli "Sanatorium miłości", okazał się na tyle dużym sukcesem, że TVP zdecydowała o realizacji drugiego sezonu. Marta Manowska zaś na tyle spodobała się w programie dla seniorów, że została zaangażowana do kolejnego projektu z uczestnikami po sześćdziesiątce w roli głównej.

Mowa oczywiście o kolejnej odsłonie muzycznego talent show. Manowska poprowadzi "The Voice Senior", w którym seniorzy właśnie będą prezentować wokalne talenty. W fotelach trenerów zasiądą zaś Urszula Dudziak, Alicja Majewska, Marek Piekarczyk oraz Andrzej Piaseczny. Obecnie trwają prace na planie programu.

Zobacz wideo: Marta Manowska o "Sanatorium Miłości": Uwielbiam starszych ludzi

ycipk-437tvl

Podekscytowana nowym wyzwaniem prowadząca uchyliła fanom rąbka tajemnicy nowego programu. Pokazała zdjęcie zza kulis i przy okazji wyjawiła datę premiery. "The Voice Senior" trafi na antenę już niebawem, bo 7 grudnia. Manowska we wpisie zdradziła także, że widzowie mają na co czekać.

"Życie na planie. Trzeba kochać. Ja chyba kocham. Wczoraj do później nocy walczyliśmy na planie @thevoiceseniortvp Ale tyle historii, ile nasłuchałam się off THE rekord. A ile Wy usłyszycie już niebawem, to jeden bóg wie. Wiem jedno. Nasi bohaterowie to nie tylko talenty muzyczne. To kopalnia anegdot, wspomnień, energii i dobrego humoru", napisała.

ycipk-437tvl

Jesteście ciekawi "The Voice Senior"?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-437tvl

ycipk-437tvl
ycipk-437tvl