ycipk-4195y1

Manowska może zarobić pokaźną sumę za nowy program. "Marta jest warta takich pieniędzy"

Marta Manowska nie może narzekać na nudę. Prowadzi już dwa popularne programy w TVP, a teraz, jak donosi kolorowa prasa, nadarzyła się jej kolejna intratna propozycja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Manowska zyskała ogromną sympatię widzów
Marta Manowska zyskała ogromną sympatię widzów (ONS.pl)
ycipk-4195y1

Programy typu talent show wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością wśród widzów. "The Voice", który na antenie TVP doczekał się już dziewięciu sezonów, a nawet kilku wersji. Na fali popularności programu powstały dwie serie dziecięcej odsłony, "The Voice Kids", które również spotkały się ze sporym zainteresowaniem.

Teraz TVP idzie za ciosem i przygotowuje… "The Voice Senior", w którym wystąpią uczestnicy po sześćdfziesiątce. Decyzja stacji nie powinna dziwić. Ostatni program z seniorami w roli głównej, "Sanatorium miłości", podobnie jak "The Voice", wybiły sie na hity ramówki. Nowa propozycja TVP ze śpiewającymi seniorami, może więc skutecznie przyciągać publiczność przed telewizory.

Zobacz wideo: Marta Manowska: Uwielbiam starszych ludzi

ycipk-4195y1

Program nabiera już nawet kształtów. Mówi się, że jurorami w tej odsłonie talent show mają być Maryla Rodowicz, Andrzej Piaseczny i Marek Piekarczyk.

To jednak nie jedyna niespodzianka dla widzów, a szczególnie fanów "Sanatorium miłości". Jak donosi "Super Express", prowadzącą program ma być Marta Manowska. Udział w programie może być dla prezenterki pokaźnym zastrzykiem gotówki.

Tabloid donosi, że już za jeden sezon progrmu "Rolnik szuka żony" zarabiała ok 100 tys. zł. W związku z rosnącą popularnością, teraz ma zyskać jeszcze więcej. Podobno za prowadzenie "The Voice Senior" może zarobić nawet 500 tys. zł.

ycipk-4195y1

- Marta jest warta takich pieniędzy. Nie zapominajmy też, że kuszona jest ofertami z innych stacji i ktoś może ją zwyczajnie podkupić, tym bardziej że kiedyś pracowała już przy programach TVN – argumentowała w rozmowie z tabloidem osoba z TVP.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4195y1

ycipk-4195y1
ycipk-4195y1