Trwa ładowanie...
d3cxp0w

Manowska może zarobić pokaźną sumę za nowy program. "Marta jest warta takich pieniędzy"

Marta Manowska nie może narzekać na nudę. Prowadzi już dwa popularne programy w TVP, a teraz, jak donosi kolorowa prasa, nadarzyła się jej kolejna intratna propozycja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Manowska zyskała ogromną sympatię widzów
Marta Manowska zyskała ogromną sympatię widzów (ONS.pl)
d3cxp0w

Programy typu talent show wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością wśród widzów. "The Voice", który na antenie TVP doczekał się już dziewięciu sezonów, a nawet kilku wersji. Na fali popularności programu powstały dwie serie dziecięcej odsłony, "The Voice Kids", które również spotkały się ze sporym zainteresowaniem.

Teraz TVP idzie za ciosem i przygotowuje… "The Voice Senior", w którym wystąpią uczestnicy po sześćdfziesiątce. Decyzja stacji nie powinna dziwić. Ostatni program z seniorami w roli głównej, "Sanatorium miłości", podobnie jak "The Voice", wybiły sie na hity ramówki. Nowa propozycja TVP ze śpiewającymi seniorami, może więc skutecznie przyciągać publiczność przed telewizory.

Zobacz wideo: Marta Manowska: Uwielbiam starszych ludzi

Program nabiera już nawet kształtów. Mówi się, że jurorami w tej odsłonie talent show mają być Maryla Rodowicz, Andrzej Piaseczny i Marek Piekarczyk.

d3cxp0w

To jednak nie jedyna niespodzianka dla widzów, a szczególnie fanów "Sanatorium miłości". Jak donosi "Super Express", prowadzącą program ma być Marta Manowska. Udział w programie może być dla prezenterki pokaźnym zastrzykiem gotówki.

Tabloid donosi, że już za jeden sezon progrmu "Rolnik szuka żony" zarabiała ok 100 tys. zł. W związku z rosnącą popularnością, teraz ma zyskać jeszcze więcej. Podobno za prowadzenie "The Voice Senior" może zarobić nawet 500 tys. zł.

- Marta jest warta takich pieniędzy. Nie zapominajmy też, że kuszona jest ofertami z innych stacji i ktoś może ją zwyczajnie podkupić, tym bardziej że kiedyś pracowała już przy programach TVN – argumentowała w rozmowie z tabloidem osoba z TVP.

d3cxp0w

Podziel się opinią

Share

d3cxp0w

d3cxp0w