Gra na ulicy. Zdradził, ile można dziennie zarobić

Wojciech Lechończak wystąpi w "The Voice of Poland"
Wojciech Lechończak wystąpi w "The Voice of Poland"
Źródło zdjęć: © Jan Bogacz , TVP
oprac. Anna Ryta

02.10.2020 14:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wojciech Lechończak na co dzień jest ulicznym grajkiem. W programie "The Voice of Poland" opowiedział o swojej pasji i zdradził, jakiego rzędu kwoty można zarobić podczas występów dla przechodniów. Możecie się zdziwić.

Wojciech Lechończak ma 28 lat i pochodzi z Łeby. To właśnie tam rozpoczęła się jego przygoda z muzyką. Uczestnik najbliższego odcinka "The Voice of Poland" jest samoukiem - zarówno w kwestii śpiewu, jak i gry na gitarze. Obecnie mieszka we Wrocławiu, gdzie swoim talentem obdarowuje tamtejszych przechodniów. Podczas nagrań programu uczestnik zdradził, ile dziennie można zarobić podczas ulicznych koncertów. 

- W Polsce ludzie bardzo chętnie się zatrzymują. Nie wiedzą, jak bardzo są hojni. To się kumuluje w kwoty, za które można żyć, nie odmawiając sobie niczego. Jestem w stanie zarobić od 300 do 1500 złotych dziennie - ujawnił.

Do "The Voice of Poland" Wojtek "Cieniu" Lechończak zgłosił się, ponieważ chciałby rozpocząć profesjonalną karierę muzyczną. Jego występ widzowie będą mogli obejrzeć już w najbliższą sobotę o godzinie 21:00 podczas kolejnych Przesłuchań w Ciemno. 

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także