Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
talent show
16-10-2019 13:46

"The Voice of Poland": Michał Szpak do swojej przyjaciółki: "Zaraz wykopię cię z tej sceny!"

Czy współpraca Michała Szpaka z przyjaciółką Violet Oliferuk w "The Voice of Poland" zaszkodziła ich prywatnym relacjom? Zobaczcie wideo.

"The Voice of Poland": Michał Szpak do swojej przyjaciółki: "Zaraz wykopię cię z tej sceny!"Źródło: tvp, fot: Waldemar Kompała/TVP
d3muozr
d3muozr

Już w sobotę kolejne muzyczne Bitwy dziesiątej, jubileuszowej edycji "The Voice of Poland". Na scenie zobaczymy duety walczące o miejsce w następnym etapie programu - Nokaucie. W sobotnim odcinku na scenie zaśpiewa m.in. Violet Oliferuk znana jako "psiapsi, psiapsi siostra" Michała Szpaka. Podczas Przesłuchań w Ciemno trener odwrócił się podczas jej występu w ostatniej chwili i Violet trafiła do drużyny Michała.

W materiale wideo zapowiadającym sobotni odcinek możecie zobaczyć przygotowania do Bitew. Podczas próby z Violet Michał Szpak sprawiał wrażenie niezadowolonego z pracy swojej podopiecznej.

- Zaraz po prostu wykopię cię z tej sceny! - zakomunikował szorstko trener "The Voice of Poland", co już teraz możecie zobaczyć w poniższym wideo.

Chwilę później Michał Szpak postanowił dosadnie wyjaśnić, czym są Bitwy muzycznego show TVP2. - To musi być pełen rock’n’roll. Oni muszą dać z siebie wszystko i muszą się wydrzeć, nawet jeśli miałoby to później kosztować ich utratę głosu na cały tydzień - zawyrokował trener.

d3muozr

Przypomnijmy, że Violet Oliferuk zna się z Michałem Szpakiem od kilku lat. Aspirująca wokalistka zrobiła niespodziankę trenerowi "The Voice of Poland" biorąc udział w programie.

- Co ty tutaj robisz?! - wykrzyczał zaskoczony Szpak podczas Przesłuchań w Ciemno, widząc na scenie Violet. - Violeta to jest moja psiapsi, psiapsi siostra - wyjaśnił wówczas.

Co było powodem szorstkiej reakcji Michała Szpaka? Czy Violet Oliferuk przejdzie do następnego etapu, a może bezpowrotnie straci szansę na walkę o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

d3muozr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3muozr