Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
the voice of poland

"The Voice of Poland": już dziś poznamy finalistów 10. edycji

W dzisiejszym odcinku muzycznego show TVP2 trenerzy programu wybiorą finałowe czwórki w swoich drużynach. Kto przejdzie dalej?

Share
"The Voice of Poland": już dziś poznamy finalistów 10. edycji
Źródło: tvp, Fot: Jan Bogacz / Waldemar Kompała
d3qr7pw

Przed nami ósmy tydzień muzycznych zmagań 10. jubileuszowej edycji "The Voice of Poland". W dzisiejszym Nokaucie, na scenie, zaprezentuje się 28 uczestników walczących o przyjście do kolejnego etapu.

ZOBACZ WIDEO: "The Voice of Poland": Michał Szpak i Baron zrobili skecz na scenie

Z drużyny Michała Szpaka na scenie wystąpią: Filip Czyżykowski, Magdalena Ollar, Marzena Ryt, Violet Oliferuk, Piotr Szewczyk, Daria Reczek i Jakub Dąbrowski.

d3qr7pw

O miejsce w odcinkach na żywo z drużyny Kamila Bednarka walczyć będą: Julia Olędzka, Damian Kulej, Martyna Kowalik, Ada Nasiadka, Paulina i Bartek Gruszeccy, Kalina De Roover oraz Kasjan Cieśla.

Z drużyny Margaret wokalne umiejętności zaprezentują: Zofia Marcinkowska, Stanisław Ślęzak, Sonia Michalczuk, Karolina Wójtowicz, Iwona Kmiecik, Sonia Hornatkiewicz i Tadeusz Seibert.

Z drużyny Tomsona i Barona w Nokaucie zaśpiewają: Patryk Żywczyk, Adrian Burek, Mikołaj Macioszczyk, Bartosz Deryło, Alicja Szemplińska, Klaudia Kowalik oraz Agnieszka Smoleń.

d3qr7pw

Ale tylko 16 z nich będzie miało szansę przejść do kolejnego etapu. Trenerzy nie ukrywają, że mieli ogromny dylemat, podejmując decyzję o wyborze uczestników, którzy wystąpią w odcinkach na żywo.

- Patrzysz im prosto w oczy i człowiek pęka w środku... - wyznał Kamil Bednarek.

- To są ciężkie wybory - powiedziała Margaret.

Których uczestników zobaczymy już za tydzień w pierwszych muzycznych starciach na żywo? Odpowiedź już dziś o godzinie 20:05 w TVP2.

d3qr7pw

Podziel się opinią

Share
d3qr7pw
d3qr7pw