Trwa ładowanie...

Uczestniczka "The Voice of Poland" walczy o zdrowie. Potrzebne wsparcie!

Maja Kapłon, uczestniczka "The Voice of Poland", jeszcze do niedawna walczyła o wygraną w programie. Tym razem wokalistka ma ważniejszy cel do osiągnięcia.

Share
Uczestniczka "The Voice of Poland" walczy o zdrowie. Potrzebne wsparcie!Źródło: ONS.pl
dz2d1il

Maja Kapłon dała się poznać jako jedna z najbardziej utalentowanych uczestniczek w "The Voice of Poland". Wokalista zdobył sympatię widzów, a także jurorów. Udało jej się dotrzeć aż do finału ósmej edycji programu. Niestety dwa lata później piosenkarka przekazała fanom smutną wiadomość.

Maja Kapłon opublikowała materiał wideo, w którym poinformowała o swoich problemach ze zdrowiem. Wokalistka już od lat boryka się ze skoliozą. Z powodu problemów z kręgosłupem większość dzieciństwa spędziła w szpitalu. Łącznie przeszła aż 18 operacji.

"Pierwszy raz operowano mnie, gdy skończyłam osiem lat. Gdy o tym pomyślę, widzę śruby w czaszce i kolanach, a do nich przymocowane linki, na których końcach były woreczki obciążające. Leżałam tak 2 tygodnie. Kolejne zabiegi nie były wcale łatwiejsze" - napisała Maja.

dz2d1il

"Wszystko pokomplikowało się w tym roku, gdy pojawiły się problemy z oddychaniem i kłucie w klatce piersiowej. Po dłuższych spacerach zaczynało mnie boleć biodro, przez co nie mogłam spać po nocach. Po badaniach okazało się, że stalowy pręt, który miał trzymać mój kręgosłup już do końca życia - pękł!" - dodała.

Za pośrednictwem serwisu siepomaga.pl zorganizowano zbiórkę pieniędzy, dzięki której możemy pomóc Mai.

Koszt operacji wynosi aż 5 mln złotych.

"Operacja w Nowym Jorku to moja jedyna szansa na normalne życie. Moje zdrowie wyceniono na ponad 5 milionów złotych. Pomóż mi znów stanąć na nogi, znów znaleźć się na ukochanej scenie!" - prosi Maja.

ZOBACZ TAKŻE: "The Voice of Poland": Michał Szpak i Baron zrobili skecz na scenie

dz2d1il
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz2d1il
dz2d1il