Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
the voice kids

"The Voice Kids": Dawid Kwiatkowski chciał zrezygnować z kariery

Podczas nagrań pierwszej części finału "The Voice Kids" Anastazja Maciąg z drużyny Dawida przyznała, że bardzo bała się hejtu po wystąpieniu w programie. Dawid postanowił wesprzeć uczestniczkę i opowiedział swoją historię z początków kariery.

Share
"The Voice Kids": Dawid Kwiatkowski chciał zrezygnować z kariery
Źródło: ONS.pl
d4fk91o

- Słuchaj Anastazja, ja w pierwszym roku swojej kariery chciałem już ją skończyć. Przeczytałem za dużo okrutnych, ostrych słów na swój temat w internecie - wyznał poruszony historią 14-latki Dawid Kwiatkowski, po czym zwrócił się do widzów.

- Droga publiczności. Reagujmy, gdy widzimy nienawiść, bo tego jest za dużo, to stało się modne. To jest chore. Stało się modne być tym, który nienawidzi - zaapelował trener "The Voice Kids".

Na widowni zaległa cisza, widać było, że poruszona wyznaniem Kwiatkowskiego jest nie tylko Anastazja, ale też pozostali jurorzy - Baron, Tomson i Cleo. Na koniec Dawid znów zwrócił się do młodej wokalistki.

d4fk91o

- Wiesz, cieszę się, że nie zrezygnowałem, bo nie mógłbym oglądać z tego miejsca tak idealnego występu. Dziękuję - zakończył z uśmiechem.

PRZECZYTAJ TEŻ: <a href="https://teleshow.wp.pl/nadchodzi-wielki-final-the-voice-kids-kim-sa-finalisci-6480702187787905g" target="_blank">Nadchodzi wielki finał "The Voice Kids". Kim są finaliści?</a>

W finałowym odcinku Anastazja Maciąg zaśpiewa przebój Kayah "Jestem Kamieniem". Na scenie zobaczymy także występy pozostałych ośmiorga finalistów. Zwycięzcę programu wybiorą widzowie, a wyniki zostaną podane podczas wejścia na żywo, w trakcie którego zobaczymy występy muzycznych gości - Viki Gabor i Alicji Szemplińskiej. W studiu pojawi się także zwyciężczyni drugiej edycji "The Voice Kids" - AniKa Dąbrowska, która już niebawem wydaje swój nowy album.

Wielki finał 3. edycji "The Voice Kids" już w sobotę, 22 lutego o 20:00 w TVP2.
ZOBACZ WIDEO: Dawid Kwiatkowski panicznie boi się latać
d4fk91o

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fk91o
d4fk91o