Trwa ładowanie...
dhtqc0a

"The Crown" Netfliksa: Emma Corrin na planie to istna księżna Diana!

Właśnie trwają zdjęcia do czwartego sezonu "The Crown", serialu Netfliksa. Paparazzi udało się zrobić kilka zdjęć z tajnego planu w Hiszpanii!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Emma Corrin w 2019 w Hiszpanii i księżna Diana w 1983 roku w Australii
Emma Corrin w 2019 w Hiszpanii i księżna Diana w 1983 roku w Australii (East News)
dhtqc0a

"The Crown" to obsypany nagrodami serial oryginalny Netfliksa opowiadający historię brytyjskiej rodziny królewskiej. Pierwszy sezon skupia się na początkach panowania Elżbiety, drugi na jej kłopotach w małżeństwie z księciem Filipem. Niebawem, 17 listopada, na platformie znajdzie się pełen trzeci sezon. Decyzją producentów wymieniono całą obsadę. Królową zagra teraz laureatka Oscara Olivia Colman, zastępując w tej roli Claire Foy. Księżniczkę Małgorzatę, siostrę Elżbiety zagra Helena Bonham Carter.

Już wiadomo, że dostaniemy także czwarty sezon, do którego zdjęcia właśnie trwają. Pojawi się w nim księżna Diana, "Królowa ludzkich serc". Do zagrania Lady Di wybrano mało znaną aktorkę: Emmę Corrin.

dhtqc0a

Zanim Corrin na dobre zajęła się aktorstwem i wygrała casting do hitowej produkcji Netflixa, pracowała jako modelka.Nie ma najlepszych wspomnień z tamtego okresu. Pewnego razu projektant powiedział jej wprost, że jest "za duża" by wyjść na wybieg. Corrin podzieliła się tą historią rok temu na blogu "Cambridge Girl Talk". Do przykrej sytuacji doszło podczas tygodnia mody w Londynie w 2016 r. Jako była biegaczka z umięśnionym ciałem, nie była w stanie zmieścić się w parę bryczesów.

Zdjęcia do serialu realizowane są w Hiszpanii, która "gra" Australię. Widzimy na nich Emmę Corrin w roli księżnej Diany, którą w 1983 roku witały istne tłumy. Już na zdjęciach widać, że Corrin udaje się odtworzyć ten czar, który wokół siebie roztaczała Diana. Data premiery 4 sezonu "The Crown" nie jest jeszcze znana, ale oczekiwania są bardzo wysokie!

East News
Podziel się

Podziel się opinią

Share

dhtqc0a

dhtqc0a
dhtqc0a