Trwa ładowanie...

"The Crown": wiemy, kto zagra księżną Dianę. Netflix podał nazwisko aktorki

Netflix wybrał, kto wcieli się postać księżnej Diany w czwartym sezonie "The Crown". Wybór nie jest oczywisty. Zamiast typowanych aktorek, postawiono na początkującą.

Share
"The Crown": wiemy, kto zagra księżną Dianę. Netflix podał nazwisko aktorki
Źródło: Getty Images, fot: Bettmann / Contributor
d2cf75m

Na ekrany już niebawem trafi 3. sezon serialu "The Crown", ale wielkimi krokami zbliża się juz kolejny. Niedługo po tym, jak zakończyły się zdjęcia, ruszyły prace nad 4. sezonem. W następnej serii o rodzinie królewskiej mają pojawić się nowe postacie, m.in. wyczekiwana, 20-letnia księżna Diana. Gdy tylko pojawiły się pierwsze doniesienia o poszukiwaniach odtwórczyni roli Lady Di, pewnym było, że aktorka, która ją zagra, będzie musiała stanąć przed dużym wyzwaniem.

Twórcy serialu mieli spore wymagania. Poszukiwali aktorki, która potrafi zagrać uroczą komediantkę, flirciarę, społeczną ekshibicjonistkę, a także osobę podatną na depresję ze skłonnościami do zachowań autodestrukcyjnych.

d2cf75m

Wśród aktorek, które mogą zagrać księżną Dianę, wymieniano Lucy Boynton, znaną głównie z roli Mary Austin w "Bohemian Rhapsody”. Dodatkowo typowano Florence Pugh oraz Ellie Bamber.

Netflix w końcu wyjawił, że serialowa księżna została już wybrana. Dianę zagra Emma Corrin. Aktorka do tej pory zagrała w krótkometrażówce "Alex's Dream", pojawiła się w jednym odcinku 4. sezonu "Grantchester", a także w "Misbehaviour". Choć w oczach wielu widzów będzie debiutantką, jest gotowa podjąć wyzwanie.

– Byłam przykuta do tego serialu, więc dołączenie do tej niesamowicie utalentowanej rodziny aktorskiej jest dla mnie surrealistyczne. Księżna Diana to ikona, która wciąż oddziałuje na świat w sposób głęboki i inspirujący. Odkrywanie jej poprzez scenariusz Petera Morgana jest wyjątkową szansą i będę starała się oddać jej sprawiedliwość! – napisała aktorka w oświadczeniu.

Jesteście ciekawi, co się wydarzy w kolejnych sezonach "The Crown"?

d2cf75m

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cf75m
d2cf75m