Trwa ładowanie...
ycipk-1tlxw9

"The Crown": wiemy, kto zagra księżną Dianę. Netflix podał nazwisko aktorki

Netflix wybrał, kto wcieli się postać księżnej Diany w czwartym sezonie "The Crown". Wybór nie jest oczywisty. Zamiast typowanych aktorek, postawiono na początkującą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
The Crown - w 4. sezonie poznamy księżną Dianę
The Crown - w 4. sezonie poznamy księżną Dianę (Getty Images, Fot: Bettmann / Contributor)
ycipk-1tlxw9

Na ekrany już niebawem trafi 3. sezon serialu "The Crown", ale wielkimi krokami zbliża się juz kolejny. Niedługo po tym, jak zakończyły się zdjęcia, ruszyły prace nad 4. sezonem. W następnej serii o rodzinie królewskiej mają pojawić się nowe postacie, m.in. wyczekiwana, 20-letnia księżna Diana. Gdy tylko pojawiły się pierwsze doniesienia o poszukiwaniach odtwórczyni roli Lady Di, pewnym było, że aktorka, która ją zagra, będzie musiała stanąć przed dużym wyzwaniem.

Zobacz także: "The Crown": Księżna Diana jako "samotna desperatka z autodestrukcyjnymi skłonnościami"

Twórcy serialu mieli spore wymagania. Poszukiwali aktorki, która potrafi zagrać uroczą komediantkę, flirciarę, społeczną ekshibicjonistkę, a także osobę podatną na depresję ze skłonnościami do zachowań autodestrukcyjnych.

ycipk-1tlxw9

Zobacz także: „The Crown” – 4. sezon. Kto zagra księżną Dianę? Netflix ma duże wymagania

Wśród aktorek, które mogą zagrać księżną Dianę, wymieniano Lucy Boynton, znaną głównie z roli Mary Austin w "Bohemian Rhapsody”. Dodatkowo typowano Florence Pugh oraz Ellie Bamber.

Netflix w końcu wyjawił, że serialowa księżna została już wybrana. Dianę zagra Emma Corrin. Aktorka do tej pory zagrała w krótkometrażówce "Alex's Dream", pojawiła się w jednym odcinku 4. sezonu "Grantchester", a także w "Misbehaviour". Choć w oczach wielu widzów będzie debiutantką, jest gotowa podjąć wyzwanie.

ycipk-1tlxw9

– Byłam przykuta do tego serialu, więc dołączenie do tej niesamowicie utalentowanej rodziny aktorskiej jest dla mnie surrealistyczne. Księżna Diana to ikona, która wciąż oddziałuje na świat w sposób głęboki i inspirujący. Odkrywanie jej poprzez scenariusz Petera Morgana jest wyjątkową szansą i będę starała się oddać jej sprawiedliwość! – napisała aktorka w oświadczeniu.

Jesteście ciekawi, co się wydarzy w kolejnych sezonach "The Crown"?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-1tlxw9

ycipk-1tlxw9
ycipk-1tlxw9