Trwa ładowanie...
d4myspb

Emma Corrin na modelkę była "za gruba". Teraz zagra księżną Dianę

Emma Corrin zagra księżną Dianę w "The Crown". Aktorka opowiedziała, że musiała zrezygnować z kariery modelki, gdyż uznano ją za... zbyt grubą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Emma Corrin dostała rolę w hicie Netfliksa
Emma Corrin dostała rolę w hicie Netfliksa (Instagram)
d4myspb

Emma Corrin będzie gwiazdą czwartego sezonu serialu "The Crown", opowiadającego o losach brytyjskiej monarchii. Zanim Corrin na dobre zajęła się aktorstwem i wygrała casting do hitowej produkcji Netflixa, pracowała jako modelka. Nie ma najlepszych wspomnień z tamtego okresu. Pewnego razu projektant powiedział jej wprost, że jest "za duża" by wyjść na wybieg.

Corrin podzieliła się tą historią rok temu na blogu "Cambridge Girl Talk". Do przykrej sytuacji doszło podczas tygodnia mody w Londynie w 2016 r. Jako była biegaczka z umięśnionym ciałem, nie była w stanie zmieścić się w parę bryczesów.

- Projektant wyglądał na zaskoczonego i zakłopotanego. Powiedział: "Przepraszam, po prostu nie jesteśmy przyzwyczajeni do dziewcząt, które ćwiczą ”. Zasugerował, że modelki, których oczekuje, powinny się głodzić, by zmieścić się w jego ubrania. Mogłam go spoliczkować... - wyznała.

d4myspb

- Byłam dyskretytowana przez to jak wyglądałam i przez to, że zawsze szczyciłam się zdrową ilością pewności siebie, którą zaczełam szybko tracić - dodała.

Przypomnijmy, że księżna Diana przez dziesięć lat walczyła z bulimią.

Choć Corrin nie jest jeszcze popularną aktorką, to rola Diany w "The Crown" z pewnością otworzy jej drzwi do kariery. Waszym zdaniem jest podobna do księżnej?

d4myspb

Podziel się opinią

Share
d4myspb
d4myspb