Seriale zagraniczne"Teoria wielkiego podrywu": Kaley Cuoco jako ponura postać? Aktorka i twórca serialu opowiedzieli o pierwszym pilocie

"Teoria wielkiego podrywu": Kaley Cuoco jako ponura postać? Aktorka i twórca serialu opowiedzieli o pierwszym pilocie

"Teoria wielkiego podrywu": Kaley Cuoco jako ponura postać? Aktorka i twórca serialu opowiedzieli o pierwszym pilocie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

15.11.2019 16:41, aktual.: 15.11.2019 17:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Teoria wielkiego podrywu" bez słodkiej Penny. To było wcale nie takie nieprawdopodobne. Kaley Cuoco ostatnio opowiedziała o castingu do serialu. Chciała wówczas zagrać bohaterkę o mało optymistycznym usposobieniu. Kim miała być Katie?

Dzisiaj "Teoria wielkiego podrywu" uznawana jest za jeden z bardziej udanych seriali w historii telewizji. Jednak zanim przyjął on formę znaną widzom, musiał powstać pilot tak kiepski, że konieczne stało się stworzenie go od nowa.

"Teoria wielkiego podrywu" – Kaley Cuoco w zupełnie innej roli?

Kaley Cuoco, czyli serialowa Penny, i twórca produkcji, Chuck Lorre, w trakcie nagrań do "The Big Bang Theory: The Complete Series" zdradzili, jak wyglądał pierwszy, nigdy niewyemitowany pilot serialu.

Kaley startowała w castingu do roli Katie, która została określona jako "ponura i nieszczęśliwa kobieta".

– Właściwie to byłam na castingu do oryginalnego pilota i nie dostałam roli – wspomina aktorka.

Może to i lepiej, bowiem to właśnie Penny przyczyniła się do stworzenia wyjątkowego trio z Leonardem (Johnny Galecki)
i Sheldonem (Jim Parsons). Jak dodaje twórca serialu, do tego, by dojść do odpowiednich wniosków i dokładnie poznać postacie, potrzeba było odrobiny czasu, przemyśleń i porażki w postaci nieudanego pilota.

– To był po prostu chaos. Nie chodzi o aktorów, a o to, że na tamtym etapie nie rozumieliśmy jeszcze bohaterów. Musieliśmy ponieść porażkę, żeby zrozumieć, że jeśli do ekosystemu Leonarda i Sheldona wkroczy kobieta, będzie musiała być wobec nich łagodna, ponieważ oni są bardzo bezbronni – wyjaśnia Lorre.

Dopiero po nieudanym pilocie twórca serialu odkrył, że Leonard i Sheldon potrzebują kogoś troskliwego i pełnego ciepła. Wypisz, wymaluj - Penny!

Obraz
© Materiały prasowe

– Chuck zadzwonił rok później i powiedział: "Jest nowa bohaterka i chcemy, żebyś ją odegrała". Wzięłam udział w przesłuchaniu i od razu wyglądało to o wiele lepiej niż rok wcześniej. Chyba było mi to pisane – dodaje Kaley Cuoco.

"Teoria wielkiego podrywu" zakończyła się kilka miesięcy temu po 12 sezonach. Penny była bohaterką każdego z nich i do dzisiaj jej panieńskie nazwisko pozostaje nieznane.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także