Trwa ładowanie...

"Teoria wielkiego podrywu": Kaley Cuoco jako ponura postać? Aktorka i twórca serialu opowiedzieli o pierwszym pilocie

"Teoria wielkiego podrywu" bez słodkiej Penny. To było wcale nie takie nieprawdopodobne. Kaley Cuoco ostatnio opowiedziała o castingu do serialu. Chciała wówczas zagrać bohaterkę o mało optymistycznym usposobieniu. Kim miała być Katie?

Share
"Teoria wielkiego podrywu": Kaley Cuoco jako ponura postać? Aktorka i twórca serialu opowiedzieli o pierwszym pilocieŹródło: Materiały prasowe
di5k117

Dzisiaj "Teoria wielkiego podrywu" uznawana jest za jeden z bardziej udanych seriali w historii telewizji. Jednak zanim przyjął on formę znaną widzom, musiał powstać pilot tak kiepski, że konieczne stało się stworzenie go od nowa.

"Teoria wielkiego podrywu" – Kaley Cuoco w zupełnie innej roli?

Kaley Cuoco, czyli serialowa Penny, i twórca produkcji, Chuck Lorre, w trakcie nagrań do "The Big Bang Theory: The Complete Series" zdradzili, jak wyglądał pierwszy, nigdy niewyemitowany pilot serialu.

Kaley startowała w castingu do roli Katie, która została określona jako "ponura i nieszczęśliwa kobieta".

di5k117

– Właściwie to byłam na castingu do oryginalnego pilota i nie dostałam roli – wspomina aktorka.

Tomasz Majewski spowiada się u Prokopa. Warto obejrzeć!

Może to i lepiej, bowiem to właśnie Penny przyczyniła się do stworzenia wyjątkowego trio z Leonardem (Johnny Galecki)
i Sheldonem (Jim Parsons). Jak dodaje twórca serialu, do tego, by dojść do odpowiednich wniosków i dokładnie poznać postacie, potrzeba było odrobiny czasu, przemyśleń i porażki w postaci nieudanego pilota.

– To był po prostu chaos. Nie chodzi o aktorów, a o to, że na tamtym etapie nie rozumieliśmy jeszcze bohaterów. Musieliśmy ponieść porażkę, żeby zrozumieć, że jeśli do ekosystemu Leonarda i Sheldona wkroczy kobieta, będzie musiała być wobec nich łagodna, ponieważ oni są bardzo bezbronni – wyjaśnia Lorre.

di5k117

Dopiero po nieudanym pilocie twórca serialu odkrył, że Leonard i Sheldon potrzebują kogoś troskliwego i pełnego ciepła. Wypisz, wymaluj - Penny!

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

– Chuck zadzwonił rok później i powiedział: "Jest nowa bohaterka i chcemy, żebyś ją odegrała". Wzięłam udział w przesłuchaniu i od razu wyglądało to o wiele lepiej niż rok wcześniej. Chyba było mi to pisane – dodaje Kaley Cuoco.

"Teoria wielkiego podrywu" zakończyła się kilka miesięcy temu po 12 sezonach. Penny była bohaterką każdego z nich i do dzisiaj jej panieńskie nazwisko pozostaje nieznane.

di5k117
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
di5k117
di5k117