Trwa ładowanie...
luther

Telewizyjni detektywi w jednym spocie BBC

Share
Telewizyjni detektywi w jednym spocie BBC
d25i7a1

Stacja BBC One opublikowała klip zapowiadający premiery trzech seriali.

Wideo przedstawia bohaterów produkcji "Luther", "Upadek" i "Sherlock", w których wcielają się odpowiednio Idris Elba, Gillian Anderson oraz Benedict Cumberbatch i Martin Freeman. Klip ukazujący współpracę czterech detektywów z trzech seriali można obejrzeć pod tym adresem.

Nowej odsłony "Luthera" doczekamy się 15 grudnia. Johna Luthera (Idris Elba) czeka najtrudniejszy dotąd przeciwnik i skomplikowana sprawa. Nadal zmagać będzie się ze swoją przeszłością i demonami. Na ekranie pojawią się też Rose Leslie, Michael Smiley (jako Benny Silver) i Dermot Crowley (jako Martin Schenk), a także John Heffernan, Patrick Malahide, Laura Haddock oraz Darren Boyd.

Trzeci sezon "Upadku" trafi na antenę w 2016 roku. Akcja rozgrywa się w Belfaście. Główną bohaterką jest nadinspektor Stella Gibson (Gillian Anderson) prowadząca śledztwa w sprawie morderstw.

d25i7a1

W styczniu (w Polsce, w kinach 7 stycznia) fani będą mogli obejrzeć odcinek specjalny "Sherlock i upiorna panna młoda" rozgrywający się w wiktoriańskim Londynie roku 1895. Scenariusz epizodu został napisany przez Stevena Moffata i Marka Gatissa. Na ekranie poza Benedictem Cumberbatchem i Martinem Freemanem pojawią się między innymi Rupert Graves, Una Stubbs, Louise Brealey, Amanda Abbington. Reżyserem jest Douglas Mackinnon.

d25i7a1

Podziel się opinią

Share
d25i7a1
d25i7a1