Trwa ładowanie...
d4joj9k

Teleturnieje i reality-show na dziś - wtorek, 17.09.2019: "Big Brother", "Ninja Warrior Polska", "Milionerzy", "Kuba Wojewódzki"

Teleturnieje i reality-show na dziś — wtorek, 17.09.2019. Dziś w TV obejrzymy najświeższe wydarzenia z domu Wielkiego Brata w programie "Big Brother", kolejną walkę na torze przeszkód w "Ninja Warrior Polska", dalszą grę o pieniądze w teleturnieju "Milionerzy" oraz wywiady Kuby Wojewódzkiego z gwiazdami w jego własnym talk-show "Kuba Wojewódzki". Sprawdź dzisiejsze propozycje rozrywki w TV.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Milionerzy" wciąż oglądają miliony widzów
"Milionerzy" wciąż oglądają miliony widzów (PAP)
d4joj9k

"Big Brother", odc. 4 – teleturnieje i reality-show na dziś, wtorek, 17.09.2019

W kolejnym odcinku zobaczymy najświeższe wydarzenia z domu Wielkiego Brata. Dowiemy się, co uczestnicy o sobie sądzą, czy panują konflikty i rozterki, kto się już zaprzyjaźnił, a komu może grozić nominacja. Poznamy też taktykę uczestników reality-show. Walka o sporą sumę pieniędzy dopiero się rozkręca.

"Big Brother", odc. 4 – godz. 20:00, TVN 7

d4joj9k

ZOBACZ TEŻ: Edyta Górniak wspiera LGBT: "Zawsze kochałam gejów"

"Ninja Warrior Polska", odc. 3 – teleturnieje i reality-show na dziś, wtorek, 17.09.2019

Nowi zawodnicy zmierzą się z niebywale trudnym torem przeszkód, by zostać najlepszym polskim Ninja Warrior. Trzeba wylać hektolitry potu, by bezbłędnie pokonać wymagającą trasę programu. Jednak na mecie czeka ogromna satysfakcja z wykonanego zadania, więc warto powalczyć.

d4joj9k

"Ninja Warrior Polska", odc. 3 – godz. 20:10, Polsat

"Milionerzy", odc. 292 – teleturnieje i reality-show na dziś, wtorek, 17.09.2019

Kolejni uczestniczy mają apetyt na wielkie pieniądze. Szykuje się pełna stresu i adrenaliny przeprawa przez 12 pytań. Mimo to są gotowi podjąć się wyzwania. W roli gospodarza i pytającego Hubert Urbański.

"Milionerzy", odc. 292 – godz. 20:55, TVN

d4joj9k

"Kuba Wojewódzki", odc. 3 – teleturnieje i reality-show na dziś, wtorek, 17.09.2019

W dzisiejszym odcinku talk-show Kuba Wojewódzki będzie rozmawiał z komikiem Igorem Kwiatkowskim oraz członkami zespołu Budka Suflera. Zapowiada się godzina pełna śmiechu i poważnych rozmów o życiu, muzyce i dzisiejszym świecie kabaretów.

"Kuba Wojewódzki", odc. 3 – godz. 22:30, TVN

Podziel się opinią

Share

d4joj9k

d4joj9k
d4joj9k