Trwa ładowanie...

Teleturnieje i reality show na dziś: "MasterChef", "Big Brother Arena", "Rolnik szuka żony" [Niedziela, 27.10.2019]

Teleturnieje i reality show na dziś – 27 października 2019. W niedzielę w telewizji możemy obejrzeć popularne teleturnieje i reality show. Wśród nich są "Big Brother Arena", "MasterChef" i "Rolnik szuka żony". Sprawdźcie, na jakie teleturnieje i reality show warto zwrócić uwagę w niedzielę 27 października 2019 r.

Share
Teleturnieje i reality show na dziś: "MasterChef", "Big Brother Arena", "Rolnik szuka żony" [Niedziela, 27.10.2019]
Źródło: Facebook.com, fot: Facebook
d3i12ug

"Big Brother Arena" – teleturnieje i reality show na dziś 27.10.2019

"Big Brother" na żywo, czyli dowiemy się, kto opuści Dom Wielkiego Brata, a kto będzie kolejnym nominowanym do wyprowadzki. Prowadzący będą rozmawiać z rodzinami i przyjaciółmi uczestników. Uczestnicy ponownie zmierzą się nie tylko z powierzonymi im zadaniami, ale również z własnymi słabościami. Ten, kto zyska sympatię publiczności i współmieszkańców, zostanie na dłużej, a najlepsi dotrą aż do samego finału. Życie w izolacji i bez dostępu do mediów społecznościowych jest dla wielu z nich nie lada wyzwaniem.

"Big Brother Arena" – godz. 20:00, TVN 7

ZOBACZ TEŻ: Wzruszony <a href="https://film.wp.pl/janusz-gajos-6032123480843393c">Janusz Gajos</a> na spotkaniu autorskim

"MasterChef" – teleturnieje i reality show na dziś 27.10.2019

W kuchni "MasterChefa" pojawi się Christopher Kostow, właściciel restauracji nagrodzonej trzema gwiazdkami Michelin. Zademonstruje sposób przyrządzenia swoich dwóch popisowych potraw. Zawodnicy mają za zadanie odtworzyć jego receptury. W drugiej części odcinka kucharze staną przed kolejnym trudnym wyzwaniem - ugotowaniem obiadu dla teściowej. Atmosfera rywalizacji staje się coraz bardziej odczuwalna, ponieważ do wyprawy do Meksyku pozostało niewiele czasu.

"MasterChef" – godz. 20:00, TVN

"Rolnik szuka żony" – teleturnieje i reality show na dziś 27.10.2019

W gospodarstwach wrze od emocji spowodowanych kolejnymi randkami i spotkaniami w cztery oczy. Niektóre panie jeszcze ze sobą rywalizują, inne już udało się zdobyć serca goszczących je rolników, a jeszcze kolejne musiały zostać odrzucone. Uczucia powoli się krystalizują i być może niedługo Seweryn, Adrian, Sławek oraz Jakub będą już w stanie nazwać to, co dzieje się w ich głowach i sercach.

"Rolnik szuka żony" – godz. 21:15, TVP 1

d3i12ug

Podziel się opinią

Share
d3i12ug
d3i12ug